Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 13.týden od 25.3. do 31.3.2013

S novým týdnem přichází nové plány i očekávání. Těšíte se na postup v práci nebo prémie, na večeři s novým objevem nebo snad na potomka? Náš nový horoskop vám prozradí, co si pro vás na tento týden připravily hvězdy.

Slunce je v Beranu.
Merkur je v Rybách. Do Berana vstoupí 14.4.
Venuše je v energickém znamení Berana.
Mars je v Beranu.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc dorůstá…Ve středu 27.3. nastane v 10.27 hodin úplněk ve Vahách. První neděli po prvním jarním úplňku určil za vlády císaře Constantina Nicejský Koncil v roce 325 jako datum Velikonoc takže 31.3. nás čeká Velikonoční neděle a v pondělí 1.4. samozřejmě Velikonoční pondělí !

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Zpočátku týdne budete mít tendenci kritizovat všechny a všechno. Když budete mlčet a vyzkoušíte nějakou techniku, která vás naladí na pozitivní myšlení, prospějete tím nejen svému okolí, ale hlavně sami sobě! Nebudete se totiž pořád rozčilovat maličkostmi! Víkend neproběhne úplně dle vašich představ. Někdo si na vás začne totiž zkoušet svou moc, autoritu a je jasné, že narazí, protože to si líbit nenecháte!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Ať se okolo vás bude dít cokoliv, usmívejte se. Nenechte se rozhodit ani doma, ani v práci. Zdraví máte totiž jenom jedno a ničit si ho rozčilováním nemáte zapotřebí! Až do pátku si hýčkejte ledviny a to nejen suchým teplem, ale i dostatečným množstvím tekutin, nezatěžujte je alkoholem. Během víkendu se vyhýbejte diskusím o politice, náboženství. Narazíte totiž na fanatika, z legrace utrousíte nějaký vtip a dotyčný se vám začne mstít a to pěkně zákeřně, za zády!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Máte-li trvalý vztah a nehodláte Velikonoce trávit sami, nepodlehněte hýření přátel. U každé zábavy a flámu jim přeci asistovat nemusíte! Ve dnech víkendu totiž vaší drahé polovičce dojde trpělivost, vy k ostřejšímu slovíčku taky nebudete mít daleko. Když se nebudete dostatečně ovládat, napětí mezi vámi vygraduje v ostrý spor. Následně jeden z vás práskne dveřmi a svátky stráví neznámo kde.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Hned od prvního dne tohoto týdne se snažte věnovat volný čas rodině. I vy sami totiž budete potřebovat odreagování od tlaku nadřízených. Když jim povolíte, jejich nároky se budou pořád zvyšovat, až to bude vypadat, že si do práce přestěhujete postel, protože vás zavalí toliko pracovními povinnostmi, že by den musel mít dvojnásobný počet hodin, abyste všechno stihli. Možná toho na vás bude příliš a ve dnech víkendu začnete přemýšlet o změně své profese.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Zkraje týdne nenecháte nic náhodě a vyděláte si docela slušné peníze. Ve dnech okolo středy méně mluvte. Tím se vyhnete slovním srážkám a následnému stresu, protože vypustíte do éteru něco, co příjemce ve slovníku nenajde. Budete-li během Velikonoc cestovat, pečlivě dodržujte hygienu, pitný režim a hlavně se pořádně oblečte, jinak vám svátky pokazí zdravotní indispozice.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Okolo financí se konečně, pohnou stojaté vody, zejména pokud vám například dluží zaměstnavatel výplatu, nebo stát nemocenskou či sociální dávky. Podnikáte-li, nepodceňujte nabídky, které budou směřovat k dotacím, grantům. Po příležitosti se vrhněte střemhlav, ať vám ji konkurence nevyfoukne před nosem! Ve dnech víkendu by si nezadaní měli dát pořádný pozor na náhodné sexuální dobrodružství. Nic dobrého vám totiž erotický románek nepřinese, naopak byste mohli mít následně zdravotní problémy!

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Zkraje týdne patrně budete mít pocit, že vůbec lidem okolo sebe nerozumíte. Tím se nestresujte, jak to půjde relaxujte, protože další dny budou pořádně akční! Ve dnech okolo středy to mírně začne jiskřit ve vašich vztazích. Nejste-li dlouhodoběji spokojeni v intimním partnerství, začnete situaci řešit a to pořádně rázně. Možná vztah ukončíte, ale má-li hluboké kořeny, dohodnete si nová pravidla, podle kterých bude váš vztah fungovat v budoucnu.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Ve dnech okolo pondělí vás přátele vytáhnou z pořádného průšvihu, ale další se objeví uprostřed týdne. S tím už se nikomu nesvěříte, problémyzaměstnání si vyřešíte sami. Pokud proti vám někdo začne intrikovat, vymyslíte na dotyčného chytrou past, do které se chytí. Vše budete sledovat zpovzdálí a smát se mu pod vousy. Víkend se snažte trávit pouze se svou rodinou, přes práh nepouštějte příbuzné. U někoho z nich se zabydlí viróza a tu by nechtěně přenesli i do vaší rodiny. Takže místo koledování byste Velikonoce strávili na lůžku.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Počátek týdne bude pracovně náročnější, ale uděláte spoustu práce i dopředu, takže ve dnech okolo středy se začnete věnovat zábavě, dokonce nelze vyloučit, že nejeden flám se protáhne až do rána. Jednou vám to projde, ale podruhé už začnete narážet na smutné pohledy své drahé polovičky. Máte-li děti, ty vám řeknou rovnou, že doma chybíte. To vás tne do živého, takže se zklidníte. Během víkendu si hlídejte osobní věci, a to nejen při nákupech, ale i v parku, na koncertu. Ať vám Velikonoce nepokazí ztráta osobních dokladů či peněženky.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Přímo raketový vzestup můžete v tomto týdnu zažít ve své profesi, kariéře! Ale nezapomeňte na skromnost, neberte na sebe další závazky jenom proto, abyste se zavděčili nadřízeným. To by byla cesta do pekel, protože máte jenom dvě ruce! Máte-li v rodině osůbku narozenou ve znamení Berana, ve dnech víkendu se od tohoto člověka držte v bezpečné vzdálenosti. Nebude úplně jasné, proč jste se začali spolu dohadovat, ale nakonec se bude hádat ve vaší rodině každý s každým!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Nesnažte se hlavně uprostřed týdne vměšovat do cizích sporů, zejména když hlavními aktéry bude někdo z příbuzných či sousedů. Rozhodnete sice moudře a spravedlivě, ale za to vám nepoděkují. Dál si budou tvrdohlavě trvat na svém, jinou, než tu svoji pravdu nebudou chtít slyšet. Navíc někdo z nich o vás začne během víkendu trousit po okolí klepy. Emoce mějte pod kontrolou, snažte se nevybouchnout, tvařte se, že je vám lhostejné, co si o vás druzí povídají. Na drby platí jediná účinná zbraň, nereagovat!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Počátkem týdne se do žádné diskuse nevměšujte dřív, dokud téma či problém neproberete v duchu ze všech možných úhlů. Jen tak zjistíte, že vám unikla jedna dosti podstatná maličkost a neztrapníte se! Další dny se budou točit okolo peněz. Pokud někomu dlužíte, věřitel se ozve a bude chtít peníze stylem „teď hned!“ Tak mějte v záloze finanční rezervu, protože úhradu neusmlouváte. Je ale i možné, že se konečně dočkáte proplacení platby, na kterou čekáte několik týdnů.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
25.3.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist