Týdenní horoskopy od 31. října do 6. listopadu 2022: Nepůjčuj peníze!

Berani, pozor na dluhy. Lvi, přichází štěstí. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Dávej pozor na finanční aktivity, mohla bys totiž někomu naletět. Stůj nohama pevně na zemi a nenechej se ošálit příjemným vystupováním s nabídkou, která je nereálná. Polovina týdne již bude klidnější a ty pochopíš, že všichni nejsou tak upřímní jako ty.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lehké a hravé energie tě budou provázet po celý týden. Díky tomu se cítíš bezstarostně. Dávej pozor, abys věci dotáhla až do konce, nic neodkládej na později jen proto, že se ti nechce. Pak prožiješ velmi příjemné a šťastné dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou báječné dny. Svižný rytmus vedeš jen ty, díky empatii a soucitu jsi připravená pomáhat ostatním. Opatrně našlapuj v situaci, která tě kdysi emocionálně rozhodila. Minulost je pryč. Přítomnost tě obohatí o mnoho krásných zážitků.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechej se rozhodit, pokud věci nepůjdou tak rychle, jak jsi zvyklá. Na chvíli se zastaví čas a všechno se odkládá na později. Pracovala jsi až na doraz, proto využij tyto chvíle k odpočinku, zábavě a běžné práci. Sdílej společné chvíle s nejbližšími a věř, že prožiješ báječný týden.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na co sáhneš, to se ti podaří. Úspěch a štěstí můžeš očekávat nejen v oblasti vztahů, lásky, ale také v práci i při studiích. Vyřizuj a neboj se pustit i do zapeklitých problémů, ze kterých jsi v minulosti měla strach.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci odvádíš skvělé výsledky, což v tobě probouzí mnoho nápadů. Výborná komunikace ti otevírá dveře k dalším úspěchům. Neboj se dořešit vše, co ti v minulosti nešlo a řeš záležitosti, které se delší dobu nepohnuly z místa.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátek týdne může být náročnější v práci i v osobním životě. Nepodléhej pocitům prázdnoty a nedovol emocím, aby tě ovládaly. V klidu dělej vše potřebné a v polovině týdne se již můžeš těšit na pohodové dny. Dávej si pozor na dluhy a půjčky.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé dny, ve kterých vynikáš tvořivostí, dobrou náladou a díky tomu na sebe upoutáváš pozornost. V práci se ti daří a jsi inspirací pro ostatní, kteří ti naslouchají a podřizují se. Využij vše ve svůj prospěch a nezapomínej na zlatou střední cestu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce a vztazích. Klidné a harmonické dny probíhají klidně a bez problémů. Cokoliv potřebuješ dořešit, vyřídit, uzavřít, udělej hned a neodkládej na jindy.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nový týden je ve znamení nečekané radosti a úspěchů. Může tě překvapit nenadálá návštěva, která v tobě probudí mnoho nádherných vzpomínek a zážitků. Všechno vychází ve tvůj prospěch. Snaž se této možnosti využít co nejlépe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Příznivá zpráva je na cestě k tobě a díky ní se odvíjí všechny dny. Máš radost a připadáš si opět jako dítě, které dostalo novou hračku. Skvělé nápady v práci ihned realizuješ a ostatní tě ve tvé činnosti podporují.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno hraje pro tebe a určitě vyřídíš veškeré resty ve svůj prospěch. Skvělá nálada, dobré nápady a nadšení pro nové v tobě probouzí mnoho krásných emocí. Minulost odchází, přichází štěstí, radost a také finanční jistota.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

31.10.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist