Týdenní horoskopy od 30. srpna do 5. září 2021

Ryby, pozor na stres. Berani, nehádejte se. Býci jsou nadšení. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení zvěrokruhu, ti právě teď prozradí týdenní horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Skvělé a nadčasové dny je dobré využít k dořešení veškerých sporů. Situaci si vyjasníš a neshody se krásně vyčistí. Příznivé dny na tebe čekají také v pracovní oblasti i v osobním životě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Konečně se zase volně nadechneš, jako bys najednou procitla a pocítila uvolnění. S novým pocitem k tobě přichází také nové příležitosti, které využij na maximum a vůbec si nedělej obavy z budoucnosti. Budeš nadšená a šťastná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nádherné a radostné dny na tebe čekají od pondělí až do neděle. Raduj se, bav a pozvi své nejbližší na oslavu. V pracovní oblasti se můžeš těšit na nové příležitosti, od zajímavé nabídky až po práci novou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé energie nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě v tobě probudí mnoho krásných emocí. Svůj život máš pevně ve svých rukou. Přitahuješ ostatní svým humorem a skvělou komunikací. Užívej pohodu a sdílej svou radost s nejbližšími.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začni se těšit na dny plné radosti, pohody, štěstí a také lásky. Vychutnávej velmi příjemnou pohodu a přítomný okamžik. Nenechej se ovlivnit ostatními, kteří nejsou tak dobře naladění jako ty. Láska, štěstí, radost, to vše je tady jen pro tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Připrav se na dynamické dny plné tvořivých a inspirativních energií. Všechno, do čeho se pustíš, sklidí úspěch a tvé nadšení. Využij skvělou příležitost k navazování nových kontaktů a nezapomínej sdílet své štěstí s ostatními.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci i v osobním životě vše pošlape v harmonickém rytmu. Měla bys víc myslet na sebe a zaměřit pozornost na své zdraví, odpočinek a také správnou výživu. Udělej si den jen pro sebe, obdaruj se malým dárkem a tvé srdce bude jásat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou velmi dlouhou a tvořivou cestu. Dařit se ti bude v osobním životě, práci i při studiu. Pokud přemýšlíš, zdali si rozšířit kvalifikaci a bojíš se výsledků, rozhodně jdi do toho. Studium tě nadchne a zcela pohltí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci na tebe čeká jistota a osobní život také provází krásné energie. Tvá tvořivost inspiruje ostatní a ty jen záříš štěstím. Úspěch sklízíš v práci, v podnikání a také osobní život i láska nezůstanou pozadu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherné energie a ještě krásnější pocity z dobře vykonané práce. Podaří se ti sloučit naprosto neslučitelné protiklady. Dařit se ti bude v práci, lásce i vztazích. Pusť se do čehokoliv a sklidíš zasloužený úspěch. To, že budeš zářit štěstím, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Období skvělých nápadů, a to nejen pracovních, využij na maximum. Zařizuj, vyřizuj, jednej a klidně se neboj pustit do studia. Budeš úspěšná, nadšená, a ještě k tomu šťastná. Nenechej svou tvůrčí inspiraci proklouznout mezi prsty.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbytečně se nestresuj! Přehnaná úzkostlivost ti bere jen energii, ne vždy jde všechno hladce. Nic zásadního se neděje, zeptej se sama sebe, čeho se vlastně bojíš a zjistíš, že opravdu o nic nejde. Pak se můžeš těšit na prima dny a pohodové chvíle s rodinou či přáteli.

foto-zdroj: shutterstock.com

30.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist