Týdenní horoskopy od 27. září do 3. října 2021. Přichází období změn, koho se týká?

Berani jsou akční. Blíženci, dokončete resty! Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Všechno se dává do pohybu. V pracovní oblasti či v osobním životě nastávají tolik vytoužené změny. Stačí si určit směr a pustit se do realizace. Díky své píli a také morální čistotě motivuješ ostatní. Štěstí, radost i láska je tady jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tvá současná situace tě přivede k ponaučení. Konečně zaujmeš správný postoj a určíš, co vlastně chceš a čeho se chceš jednou provždy zbavit. Své nově nabyté zkušenosti skvěle využij v práci a také v osobním životě. Začni slavit, radost a štěstí přichází.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Radost z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho krásných pocitů, od kterých se odvíjí každý den. Harmonie, pohoda, štěstí i láska je tady právě teď pro tebe. Využij příznivé dny k dokončení restů a sdílej svou radost s těmi, které miluješ.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Když vykročíš hned ráno s úsměvem a pocitem, že je všechno v nejlepším pořádku, prožiješ příjemný týden. V pondělí se ti totiž vůbec nebude chtít nic řešit, pocit, že se v práci proti tobě všichni spikli, by mohl vzniknout jen kvůli tvé špatné náladě. Uvolni se a zkus být nad věcí, nic se neděje, když to zvládneš, štěstí se tě hned tak nepustí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dostatek energie a také síly v tobě probouzí mnoho nápadů a také chuť změnit dost zásadně život. Neboj se také zariskovat, máš před sebou skvělé dny a tvé sny dostávají reálnou podobu. Jednej, zařizuj a buď otevřená změnám, štěstí stojí věrně při tvém boku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Využij skvělé energie ve svůj prospěch, tvůj úsudek a také výborná forma v tobě probouzí skvělé nápady. V práci se můžeš spolehnout na logické myšlení a také nadhled, který využiješ k dořešení nepříjemných záležitostí, které ostatní nechtěli řešit. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Probudíš se do radosti a od toho se odvíjí každičký den. Dařit se ti bude nejen v práci, ve škole, ale také v lásce a osobním životě. Tvé nadšení a radost ti hravě pomůže zdolat jakoukoliv překážku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejkrásnější období právě přichází. Ať se dělo ve tvém život cokoliv, nyní je všechno jinak a tvé štěstí se tě hned tak nepustí. Zlepšení na tebe čeká také ve hmotné oblasti a tvé sny se stávají skutečností.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dařit se ti bude zejména v pracovní oblasti, ovšem ani osobní život či vztahy nezůstanou pozadu. Pokud se chystáš na pracovní pohovor, zkoušku či důležitou poradu, buď si jistá, že tvůj úspěch v tobě probudí mnoho krásných pocitů a také nadšení z výsledků.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli je venku zataženo, pro tebe to neplatí, protože od rána ve tvém srdíčku svítí sluníčko. Od tohoto pocitu se odvíjí každičká chvíle a okamžik. Můžeš se těšit na velmi příjemné energie, štěstí, radost i lásku, to vše tě hned tak neopustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou báječné dny naplněné štěstím, radostí, láskou a také materiálním dostatkem. Všechno, do čeho se pustíš, sklidí úspěch a také tvé nadšení. Můžeš očekávat povýšení v práci a materiální zisk. Využij vše na maximum, úspěch tě nemine.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nic zásadního se neděje, jen ti tyto dny přináší zkoušku tvé trpělivosti. Dovol si na chvíli poodstoupit stranou a nechej, ať se o sebe život postará sám. Nespěchej a nechej věci pracovní i osobní vykrystalizovat, pak tě úspěch nemine.

20.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist