Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 15. do 21. června 2020

Nadechni se a jdi dál, budeš nadšená!

Berani, usmívejte se. Býci, ráno moudřejší večera. Blíženci, přichází úspěch. Jak jsi na tom ty, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Usměj se a vykroč vstříc radosti i lásce. Dařit se ti bude od pondělí až do neděle, pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, jsi na omylu! Vykroč vstříc štěstí naproti a otevři se novému životu, víš, jak se to říká, bez práce nejsou koláče, zapomeň na minulost a otevři se přítomnosti, budeš nadšená!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Chystáš se na důležitou osobní schůzku, rande nebo snad pracovní pohovor? Dávej pozor, ať někomu nenaletíš, dobře si vyslechni všechny informace a požádej o čas na rozmyšlenou. Ne vždy se lákavá nabídka jeví jako upřímná a pravdivá, jakmile si v klidu utřídíš myšlenky, s naprostou přesností se rozhodneš správně.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou nádherné dny plné radosti, lásky a úsměvu. Pokud se na život mračíš, tak to rychle změň, abys do svého života mohla vpustit zcela jiné energie. Očekávej úspěch v osobním i pracovním životě, budeš nadšená!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nová příležitost je tady jen pro tebe, najednou se nadechneš a pocítíš touhu od základu změnit to, co ve tvém životě nefunguje. Samozřejmě, že díky tomuto rozhodnutí budeš úspěšná nejen v lásce a osobním životě, ale také v podnikání či studiu. Neboj se změn a jdi do toho!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocítíš horkou půdu pod nohama, jako bys stála na horkých kamenech a nevěděla, kam skočit dřív. Jsi plná energie, nadšení a také radosti, jen si dávej pozor na ukvapená rozhodnutí, rozdýchej se a pak teprve jednej, na okolí působíš jako ohnivá střela, a tak se také cítíš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází příležitost, jak se jednou provždy zbavit všeho starého, nefunkčního a zatěžujícího. Ano, zpočátku to bude trošku šok a překvapení, ale jakmile se do toho pustíš, pocítíš velkou úlevu a nadšení, že jsi vše zvládla. Neboj se a jdi štěstí naproti, budeš nadšená!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Může tě doběhnout minulost, což je skvělé, máš velkou příležitost, jak jednou provždy ukončit vše staré a vykročit vstříc novému životu. Zbav se zbytečností, vyřeš, co ti v minulosti nešlo, a pak se můžeš spolehnout na dny plné radosti, lásky a nadšení. Buď spravedlivá k sobě i ostatním, vyplatí se ti to!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Očekávej dny plné radosti. Jen díky tomu, že víš, co přesně od života chceš, se splní tvé dávné sny a touhy. Jediné, co nesmíš, je nepodlehnout tlaku z okolí, sama nejlépe víš, co je pro tebe správně, ostatní tvůj život nežijí, nedovol jim pokazit tvou radost z nového života.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Od pondělí až do neděle se nic zásadního neděje, jako bys proplouvala s nadšením a radostí každičkým dnem a okamžikem. Vychutnávej plody svého úsilí a dovol si udělat radost, ať již malým dárkem nebo společnou večeří s partnerem či přáteli.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začínají se pomalu ale jistě projevovat změny ve tvém životě, ať již osobní, pracovní či vztahové obecně. Nezapomínej, že sama držíš otěže svého života a jen na tobě záleží, jakým směrem se rozhodneš jít. Dařit se ti bude na cestách, v práci i v oblasti lásky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně se vysvětlí jistá situace, která ti dlouho nedovolila klidně spát. Ujasni si, co od života přesně očekáváš, je důležité vědět, co chceš a co naopak ne, pak bude velmi snadné se rozhodnout. To, že budeš nadšená, je jisté!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Připrav se na pomalé dny, které vůbec nemusí být špatné. Je dobré jednou také trošku zpomalit a nespěchat. Pokud máš důležité jednání či schůzku, rozhodně vyraz s předstihem, mohlo by se totiž stát, že uvízneš v dopravní zácpě a druhá strana by neměla pro tvé zdržení pochopení.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist