Týdenní horoskopy: Berani a Býci jsou šťastní. Rybky plují na vlně úspěchu

Jak bude vypadat nový týden od 16. do 22. května 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

S úsměvem vykroč vstříc příjemným a radostným dnům. Konečně přichází úleva s pocitem, že nejhorší je za tebou. Nepříjemnosti, které se vlekly delší dobu, úspěšně zakončíš. Máš před sebou velmi krásné a šťastné období, využij vše ve svůj prospěch.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dynamické dny v tobě probudí mnoho krásných emocí a pocitů, jedna událost stíhá druhou a ty se cítíš ve svém živlu. Řídíš a udáváš směr nejen doma, ale také v práci. Dařit se ti bude opravdu ve všem, vykroč s úsměvem do krásných dnů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nalaď se na své srdce a vykroč vstříc do nového týdne. V práci kvůli náladě ostatních budeš potřebovat dostatek humoru a nadhledu. Drž se stranou od pomluv a hádek, tebe se to netýká, někdo má prostě potřebu řešit životy ostatních. Pohoda doma i s přáteli ti vše vynahradí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pracovní oblast čekají změny, které ti z počátku mohou být nepříjemné, ale jakmile se uklidníš a pochopíš, že jsou nutné, přijde nečekané řešení. Máš velkou šanci skoncovat se záležitostí, která tě trápí delší dobu. Radost, pohoda a harmonie ve vztazích ti vše vynahradí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nejlépe se budeš cítit v láskyplném a bezpečném prostředí, jako bys najednou potřebovala upevnit jistotu a víru v sama sebe. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a lásce. Dobrou náladu a pohodu budeš rozdávat s úsměvem dál.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud se chystáš na důležitou schůzku, dávej pozor, ať někomu nenaletíš. Než cokoliv uděláš, nechej si čas na rozmyšlenou a pořádně prostuduj dokumenty. Využij rad zkušenějších a ušetříš si mnoho bezesných nocí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátek týdne probíhá v pomalejším tempu, kdyby to jen trošku šlo, zůstala bys v teplé posteli a nevytáhla paty z domu. Od středy se vše změní a veškeré resty v klidu doděláš, tak se netrap. Jestli je to jen trošku možné, zvolni tempo a neřeš nic zásadního. Plány na víkend v tobě probudí mnoho nápadů a také touhu být se svými nejbližšími.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš dostatek síly zvládnout jakkoliv náročný úkol. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také na úřadech, u soudu či na poradách. Pokud potřebuješ dořešit spor nebo jistou záležitost s muži, pusť se do toho, skvělá komunikace a také příjemné vystupování ti otevírají bránu k úspěchu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dávej pozor na to, co řekneš nebo uděláš, později bys totiž svých činů mohla litovat, ale vrátit zpět již nepůjdou. Ať se děje ve tvé blízkosti cokoliv, humor vše jistí a zjemní. Nenechej se vyprovokovat a neoplácej stejnou mincí jen proto, že máš bolavé srdce nebo špatnou náladu. Klid, pohoda a úsměv ti zajistí prima týden.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej pozor na lákavé finanční nabídky. Rozhodně se do žádného rizika nepouštěj, odolej pokušení. Všechno by se totiž obrátilo proti tobě a to, co vypadalo jako zisk, je ve finále velká ztráta. Zůstaň stát nohama pevně na zemi a prožiješ pohodové dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, do čeho se pustíš, vyřídíš ve svůj prospěch, proto neodkládej ani nepříjemné úřední jednání či schůzky s někým, koho zrovna moc nemusíš. Sklidíš nejen úspěch, ale také budeš mít skvělou náladu a štěstí. Máš před sebou dny plné úspěchu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Začni se těšit na velmi příjemné a láskyplné dny. Dobrá nálada tě hned tak neopustí, dařit se ti bude v práci, v osobním životě a také v lásce. Radost z dobře vykonané práce tvé pocity ještě znásobí.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.5.2022 4:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist