[Ukončeno] Soutěž: Vyhrajte dárkový šek na nákup zlatých a stříbrných šperků

Zlato, stříbro a drahé kamení… Snad každá z nás miluje šperky. Nemusíte mít zrovna narozeniny, svátek či výročí, aby nějaké to drahé kamení přibylo i ve vaší šperkovnici. Zkrátka si je vyhrajte!

Krásné zlaté a stříbrné šperky na vás prozradí, že si potrpíte na kvalitu, a že máte smysl pro estetičnost. Výhodou šperků ze zlata a ostatních drahých kovů je jejich decentní vzhled, stejně jako to, že je bez problému sladíte s většinou modelů ve vašem šatníku. Žádný kov na světě se netěší tak velké oblibě jako právě zlato. Totéž platí o zlatých špercích. Na módním výsluní drahých kovů se vyhřívá bílé zlato.Náš tip pro náročné: Náušnice z bílého zlata osázené zirkony, které nevšedně zkrášlí vaše uši a vzbudí závist všech žen ve vašem okolí.

Že se vám více líbí bělejší kovy? Pak nám jistě dáte za pravdu, že stříbrné šperky jsou neprávem opomíjeny vyšší hodnotou a září zlatých šperků.Náš tip: Stříbrný prsten, který zdobí růžička, ručně vyřezaná do přírodního ametystu, sluší všem romantickým ženám a dívkám.

K drahým kovům neodmyslitelně patří drahé kamení. Záleží na vás, zda vaše šperky budou zdobit broušené syntetické či přírodní kameny, granáty, vltavíny, drahokamy nebo polodrahokamy.

!!SOUTĚŽ!!

Máme pro vás dárkový šek v hodnotě 1000 korun na nákup šperků ze zlata a stříbra.

A jak vyhrát? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku níže. Nápovědu hledejte na webu  www.sperky-stribrne-zlate.cz.

Trendy šperky – velká inspirativní fotogalerie

šperky inspirace fotogalerie

Výherce:
Lenka Rybářová, Svitavy

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

30.5.2011 4:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist