Slavní nevěrníci, kterým bylo odpuštěno

Dá se nevěra v zájmu zachování rodiny odpustit? Určitě ano. Dokazují to aspoň některé případy českých celebrit. Odpuštěno bylo i Petrovi Kolářovi, který nedávno pohoršil mimomanželským úletem s divadelní biletářkou.

„Rodinu bořit nechci,“ prohlásil čtyřiačtyřicetiletý zpěvák s tím, že se s manželkou stále mají rádi a chtějí být spolu. Mladá blondýnka z divadla Hybernia mu prý nezamotala hlavu natolik, aby se kvůli ní rozváděl a odcházel od dvou malých synků. „Nezamiloval jsem se,“ nechal se slyšet Kolář (jinak řečeno, biletářka Lenka posloužila jen krátkému sexuálnímu dobrodružství).

Protože se po provalení nevěry s biletářkou vyrojilo množství klepů o jeho dalších údajných bokovkách, s úlevou využil nabídky natočit novou desku v zámoří a změnit vzduch. Celé léto strávil v Los Angeles a vrátil se s hrdým pocitem, že si vyzkoušel něco nového a poznal práci amerických profesionálů. Hřát na srdci ho může i fakt, že producentem jeho nového alba je Carmen Rizzo, který se podílel mimo jiné na nahrávkách zpěvačky Alanis Morissette.

Daleko od mediálních pomluv i potenciálních milenek si mohl Kolář srovnat v hlavě myšlenky a vydyndat z manželky definitivní odpuštění. Rodina zůstala zachována.

Usmíření slavilo svůj triumf také v manželství herce Miroslava Etzlera a jeho kolegyně z branže Vilmy Cibulkové. Ten byl začátkem roku načapán v náruči mladé kůstky Radky Pavlovčinové, se kterou natáčel seriál Cesty domů. Sám Etzler svoji aféru komentoval slovy: „Neudělal jsem nic jiného, nic víc ani nic míň, než řada mých kolegů.“ Jistě, Miroslave, užít si sem tam kapku sexu s mladou nadějnou hvězdičkou je v herecké profesi vlastně zcela normální…

Vilma Cibulková nicméně přimhouřila oči a rozhodla se vzít nevěrníka na milost. Manželé spolu odcestovali do jihovýchodní Asie, aby na vztahu pracovali mimo dosah českého bulváru.

[[related]]

Nejsvatější trpělivostí nicméně oplývá manželka herce Jiřího Langmajera, který je proutnictvím proslulý. Za své úlety se vůbec nestydí a ani se je nesnaží schovávat před zraky veřejnosti. A že si nevybírá žádné biletářky! Tuhle to byla modelka Petra Faltýnová, potom Adéla Gondíková… Jeho manželka Kamila ho však neopouští. Zřejmě je to moudrá žena a ví, že by se Jiří se svou rozporuplnou osobností sám o sebe nepostaral. A jeho milenky to rozhodně  nezvládnou tak dobře jako ona…

9.9.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist