Radka Kocurová čeká miminko! Bude svatba?

Televizní rosnička Radka Kocurová se nerada chlubí veřejnosti detaily ze svého osobního života. Stejně opatrný je ve vyjadřování i její dlouholetý partner, fotbalista Tomáš Rosický. Přesto na povrch vyplynulo, že čekají miminko!

Spekulace o Radčině těhotenství nakonec potvrdil sám Tomáš. Navíc prozradil, že dítě bylo plánovaným krokem. Pokud všechno půjde bez komplikací, miminko by se slavnému páru mělo narodit začátkem příštího roku. Ačkoli Tomáš s Radkou žijí už devět let na hromádce a zcela jim to vyhovuje, svatbě se zřejmě bránit nebudou. V červenci se objevil náznak, že by se mohli brát co nevidět. Radka totiž dostala od Tomáše luxusní prstýnek. Odmítla ale potvrdit, že je zásnubní. Dostane starého mládence Rosického do chomoutu? „Určitě to přijde, ničemu se nebráním. S Radkou máme moc krásný vztah,“ přiznal fotbalista v nedávném rozhovoru.

Radka přišla do jiného stavu krátce poté, co jí zemřel tatínek. Prošla těžkým obdobím, kdy svého otce navštěvovala denně v nemocnici a Tomáš ji nemohl podpořit, protože byl vázán smlouvou v londýnském Arsenalu. Nyní se zdá, že jí začíná šťastné období, ve kterém si předešlou bolest plně vynahradí.

Rok nezačal slavně ani pro fotbalistu Rosického. V minulé sezóně se kvůli zdravotním obtížím k mnoha zápasům nedostavil a hrozilo mu, že ho Arsenal prodá coby nepotřebného hráče do Turecka. Vyhazov se ale naštěstí nekonal, i když klub vyhrožoval hlubokými čistkami. Tomáš tak zůstává v Londýně, kde mu letošní smlouva slibuje 74 milionů korun. To je docela slušný základ pro mladou rodinu!

[[related]]
Tomáš potkal bývalou „missku“ Radku před devíti lety při focení reklamy na značku Nike. Radka přiznává, že pro ni byl fotbal španělskou vesnicí a při Tomášových zápasech se vždy snažila napodobit dav, aby nedělala ostudu. Fotbalista zase nechápe její slabost pro romantické filmy a dává přednost počítači. Přesto je jim spolu dobře už dlouhá léta a jen tak něco je nerozdělí…

7.9.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist