Příběh Anety Langerové – Z džínů do večerních šatů

Šaty na sebe poprvé oblékla do tanečních. Při mazurce ji popadaly záchvaty smíchu. S úlevou se vracela k mikinám, džínům a pohodlným podrážkám. Co na tom, že je pohybově dřevo, když se může pochlubit neobvyklým zlatem v hrdle? S přicházejícími 24. narozeninami se však Aneta Langerová zvolna proměňuje v dámu.

Slavnostní šaty – inspirativní fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie

Všichni si dobře pamatujeme na první řadu Superstar, kde si Aneta okamžitě získala houf fanoušků díky silnému hlasu a přirozenému, skromnému vystupování. Nikdo by ji ale v té době neoznačil za showmanku, která vás dostane do varu sexy tancem. Složitější choerografie k písničce z muzikálu Limonádový Joe ji tenkrát zmátla natolik, že na okamžik zapomněla text. Od té doby se Aneta na pódiu opírá raději o svůj obdivuhodný hlasový projev… a pevnou zemi pod nohama. Když se později provalila pravda o její sexuální orientaci, hudební fandové si v duchu pomyslili: tak proto je to taková klukanda! A přestali doufat, že by si Anetu někdy prohlédli v sukni… nebo ji snad viděli na tanečním parketu.

A najednou se nám tady Aneta Langerová vlní ve fialkových šatech s odvážným průstřihem, najednou je z ní flamenková tanečnice předvádějící s pohledným Michalem Kurtišem temperamentní tanec paso doble. „Když mě vede Michal, tak je to pohoda, ale běda, když mě vypustí samotnou do prostoru, to jsem jako slon v porcelánu,“ přiznává Aneta, která si v soutěži Star Dance vmžiku splnila stanovené ambice: dostat se do kola s latinskoamerickým tancem a překvapit veřejnost ženskou vizáží a ladným pohybem. „Vůbec není špatné, když divák od toho tanečního páru příliš neočekává a pak žasne. To přesně udělala Aneta Langerová a Michal Kurtiš. Já myslím, že příznivci Anety Langerové byli konsternováni už jenom tím, že ten kulich, co Aneta pořád nosí, je sundavací,“ okomentoval to trefně moderátor Marek Eben.

Dobrá, jihoamerický temperament v introvertní Anetě nedříme, nebo lépe řečeno, při tanci se neprojevil. Spontaneita pohybu jí není vlastní, což ostatně sama předvídala ještě před soutěží: „Určitě bude těžké odvázat se a pustit emoce ven… Teď jsem okusila pár kroků waltzu a musím říct, že ve standardních tancích cítím větší jistotu.“ Přesto si soutěž užívá plnými doušky a je nadšená i novým stylem oblékání. „Mám teď takový ženský období, nosím sukně, šaty a dost se mi to líbí,“ nechala se slyšet Aneta, která prý taneční kreace hodlá napříště zařadit i do svých koncertních programů. Jen doufejme, že Živou vodu nedoplní zmíněným waltzem… 🙂 Podívejte se ale na to krásné tango z třetího kola v článku Aneta Langerová tančí jako bohyně!

24.11.2010 12:08| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist