Partnerský horoskop na týden od 7. do 13. července 2020

Berani, láska opět vzplane. Býci, tajemství se odhalí. Blíženci, dárek tě nadchne. Jaké dny čekají na ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, které mají problémy, bojí se cokoliv řešit, naleznou řešení jen díky tvé odvaze a touze po harmonii a lásce. Neboj se nahlas vyslovit, co tě trápí a vykroč vstříc novým začátkům. Partner ocení tvou upřímnost a společně se domluvíte na dalším životě. Láska dostává šanci vzplanout a zažehnout jiskru ve vašich srdcích.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tajemství, které skrýváš před partnerem, nepřináší vztahu nic dobrého, naopak cítíš, že se vše obrací proti tobě. Neboj se komunikovat na rovinu, zklidni nitro a ujasni si, co ti vlastně tolik vadí, jakmile přijdeš na jádro problému, uleví se ti a zjistíš, že se vlastně neděje nic zásadního. Buď upřímná k sobě i partnerovi a věř, že vše ocení, momentálně sám neví, co se vlastně děje.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Láska ve vztazích nabere zcela jiný rozměr. Vášeň, jiskra a také touha plánovat další budoucnost, bude na pořadu dne. Dárek či zpráva od partnera tě upřímně potěší i dojme, uvědomíš si, jak skvělého muže máš, rozhodneš se překvapit také jeho a připravíš mu kouzelné překvapení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dlouhodobé a svazující vztahy dospějí ke společnému rozhodnutí vše ukončit. Překvapí tě, že necítíš bolest ani smutek, naopak, uleví se ti. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a velmi rychle začnete s novým partnerem plánovat společnou budoucnost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Radost, pohoda, vášeň a také štěstí obohatí společný život o nádherné chvíle. Překvapit může také neplánované těhotenství, které vztahům dodá zcela jiný rozměr, uvědomíš si, jak se na příchod nového života těšíš a radost nebude mít konce. Raduj se, oslavuj a poděl se o své štěstí také s ostatními.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hádavost a ublíženost ve vztahu bude na pořadu dne, jako bys najednou chtěla vyřešit veškeré křivdy, které se ti kdysi dávno staly. Zapomeň na minulost, je pryč, odpoutej se a vykroč vstříc novému životu, jen tak můžeš probudit novou lásku i vášeň ve skomírajícím vztahu. Pamatuj, žádný muž nechce neustále něco řešit a poslouchat, co bylo kdysi.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nerovnováha, sklíčenost a nedostatek sil v tobě probudí touhu po změně. Než uděláš něco zásadního, je důležité zapracovat na svém vnitřním klidu a zaměřit se na sebe. Partner ti podá pomocnou ruku a jeho náruč v tobě probudí dávno zapomenuté vzpomínky, najednou pochopíš, že se vlastně nic zásadního neděje a tíha z tebe spadne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pro tebe máme pouze jedno slovo – láska, ta totiž velmi zásadně ovlivní tvé dny i vztahy. Máš před sebou nadčasové dny, jsi nabitá láskou, porozuměním i touhou změnit veškeré spory či neshody na harmonii a pochopení. To, že se ti vše podaří, je jisté, ocení tě nejen rodina, partner, ale také přátelé, pro které jsi velkým vzorem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, kde vládne pevnou rukou mužská energie, ať již partnera či partnerky, nezaznamenají žádné výkyvy, vše poběží ve starých kolejích, což znamená pohodu, vášeň i lásku. Partner ti oddaně stojí při tvém boku a je připravený kdykoliv přispěchat na pomoc, přestože zaujímá vůdcovské místo, oba máte své role láskyplně rozdělené.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocit, že ti partner ublížil, v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů a také lítosti. Když přestaneš trucovat, nenecháš se ovlivnit názory přátel nebo kamarádek, pak pochopíš, že má vlastně v něčem také pravdu a rozhodneš se ustoupit. To, že děláš správně, je jisté a váš vztah se konečně posune vpřed.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Je potřeba dořešit minulost, která tě neustále svazuje a vždy, když už si myslíš, že je vše zapomenuto, vyleze na povrch. Zbav se zbytečností, uspořádej si život a pak se můžeš těšit na láskyplné energie ve vztahu i mezi přáteli. Problém, který jsi v minulosti nedořešila, zdárně ukončíš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerství máš zásadní slovo a partner je šťastný, že tě má. Díky tvé nekončící lásce, energii, nadšení a také vášni je váš vztah jedním slovem dokonalý. Pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, je potřeba začít být aktivní, odpoutat se od nepodstatného a rozhodnout se žít jinak, to, že budete oba nadšení, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.7.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist