Horoskopy lásky od 27. dubna do 3. května 2021: Beranům se blýská na lepší časy.

Býci, zamilujete se. Raci konečně vyléčí zlomené srdíčko. Jaké jsou vibrace na vlnách lásky, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy bez ohledu, jestli jsi šťastně zamilovaná, nebo po lásce toužíš. Minulost je pryč a na tebe čeká láska, harmonie a také vášeň. Partner tě miluje. Touží tě rozmazlovat a hýčkat. Přijímej jeho náklonnost s otevřeným srdíčkem a nezapomeň mu také udělat radost. Nezadaná, otevři oči, láska je přímo u tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy jsou láskyplné a milující. Hledáš svého rytíře? Otevři oči, usměj se na život a všímej si drobných „náhod“, které ti v minulosti nepřišly důležité. Díky intuici narazíš na skvělého kluka, který již dlouho krouží kolem tebe.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V oblasti lásky si můžeš připadat jako na houpačce, jednou nahoře, podruhé dole. Když zklidníš rozbouřenou mysl, uvědomíš si, že se vlastně nic zásadního neděje. Změny jsou na denním pořádku, nic neřeš a dovol, ať se o sebe na chvíli život postará sám. Láska do tvého života vstoupí nečekaně, ve chvíli, kdy o ni přestaneš usilovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud je tvé srdíčko zraněné z minulého vztahu nebo ti snad partner ublížil netaktní poznámkou, tak věř, že je nejvyšší čas povznést se nad celou situaci, udělat tlustou čáru za minulostí a vykročit vstříc radostnému životu. Zachovej chladnou hlavu a s láskou mu vše vysvětli, budeš překvapená jeho reakcí. Nezadaná pozná lásku novou hned, jakmile přestane být ublížená a zraněná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích i lásce obecně na tebe čeká radost, pohoda a láskyplné energie. Obohacena o lásku novou může být nezadaná, která s údivem zjistí, že jakmile na chvíli zapomněla na samotu, objevil se rytíř na bílém koni. Přijímej lásku, raduj se a poděkuj za všechno, co máš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztahu na tebe čeká radost, láska a také spokojenost. Překvapit tě může zpráva ohledně těhotenství. Skvělé chvíle prožije také nezadaná, která má konečně šanci potkat svou velkou lásku a začít život ve dvou.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Ve vztahu z nějakého důvodu nevidíš jisté věci reálně, neustále podléháš iluzi a klamu. Nezapomínej, jen to, co doopravdy máš, je reálné. Přestaň snít a postav se nohama na zem. Pak může přijít zlepšení a také štěstí v lásce, které ti stále proklouzává mezi prsty. Dovol energii lásky, ať na chvíli žije vlastním životem, uleví se nejen tobě, ale také tvým blízkým, kteří již nevědí, jak ti mohou pomoct.

Štír (24.10. – 22.11.)

V oblasti lásky můžeš očekávat velmi příjemné a harmonické vibrace. Pokud jsi čerstvě zamilovaná, velmi rychle začnete s partnerem plánovat společný život a budoucnost ve dvou. Zadaná se může těšit na radost, vášeň a společné chvíle se svou láskou.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nezávislá, milující a také vždy ochotná nastavit otevřenou náruč a přistoupit k smíru. Partner vedle tebe jen vzkvétá, to, že doma vládneš láskyplnou a pevnou rukou, obdivuje a nestydí se chválit tě také mezi přáteli. Na nezadanou se konečně usměje štěstí, a pokud o lásku opravdu stojí, najde velmi rychle.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ve vztahu se nesmíš tolik bát prosadit své touhy a přání. Kvůli tomu, že se neumíš otevřít a s láskou partnerovi sdělit své pocity, můžeš procházet různými strachy a stresem, že neuspěješ. Nádech, výdech a pusť se do komunikace, budeš překvapená, jak ti partner vyjde vstříc. Nezadaná, je nejvyšší čas otevřít se hojnosti a začít poznávat kouzlo lásky, je totiž velmi blízko tebe.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Cítíš se ve vztahu stísněná a máš pocit, že se nemůžeš před partnerem svobodně nadechnout? Zamysli se, proč tomu tak je. Možná jen zbytečně tlačíš na pilu a nenecháváš mu dostatek prostoru, aby se mohl rozhodnout sám bez tvého chtění a tlaku. Jakmile mu do vztahu vložíš důvěru, vše se najednou změní a oba budete nadšení. Nezadaná, pokud randíš teprve chvíli, rozhodně vydrž s plány ohledně společného bydlení a plánování rodiny, tím svou začínající lásku rozhodně nepřitáhneš k sobě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

S partnerem na tebe čekají láskyplné dny, okořeněné štěstím a také vášní. Můžeš se radovat, protože je ochotný splnit ti každičké přání. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která nečekaně potká dávnou lásku a rozhoří se jiskřička dávné zamilovanosti.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist