Nevěřím, že se brzy neobjeví někdo třetí…

Hezký den René, pomiňme moje předešlé dotazy, bohužel se život ubírá trochu jiným směrem, ale zajímá mě názor muže na jeden nyní medializovaný rozchod. A to proto, že podobným způsobem ode mne odešel po patnácti letech bývalý partner. V době kdy jsem potřebovala podporu, byla jsem na tom dlouho zdravotně hodně špatně, skončilo mi zaměstnání a zemřel mi taťka. Stejně tak najednou začal rozhodovat a řídit můj život, prý to bylo pro moje dobro. Samozřejmě jsem mu nevěřila ani to jak se jmenuje, což se mi brzy potvrdilo. Načasování dělení majetku do období, kdy je člověk rád, že dýchá, natož aby řešil tyto záležitosti je vskutku hrdinský čin jak pro sebe získat co nejvíce. Nevěřím, že se brzy neobjeví někdo třetí, ale to už necháme budoucnosti. Jaký na to máš názor? Děkuji za vyjádření. M.

Odpověď

Ahoj,
netuším, o jakém medializovaném vztahu píšeš, protože těch je na naší scéně hodně. Určitě jsi rozumná a po tom, co sis prožila, se nenecháš od nikoho řídit jako loutku. A nekoukej se na budoucnost tak černě... možná je ten třetí blíž, než si myslíš.

20.3.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist