Nepovedená tetování celebrit. Kdo ze slavných to moc nevychytal?

Kdybychom posuzovali hvězdy podle jejich tetování, došli bychom k závěru, že jeden známý fotbalista dodnes neví, jak se jmenuje jeho manželka. A kdo další si nechal omylem vyrýt do kůže sportovní odvětví nebo vizitku, že je divný?

tetovani-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

I mistr tesař se někdy utne? Tohle známé úsloví vážně sedí. I když, těžko říct, kdo se v případech nevydařených kérek „vyznamenal“ víc. Byl to snad umělec, který má tyhle VIP ozdoby těla na svědomí? Nebo spíš populární osobnosti, co si celou srandu vymyslely? Zde jsou tetování, která by slavní měli raději schovávat…

Hayden Panettiere zradil překlad

Zpěvačka nominovaná na cenu Grammy, co si občas jako prima vedlejšák střihne i nějakou tu filmovou roli, má sice italské kořeny, ale jižní řeč moc neovládá. Respektive vůbec! Kočka má na zádech vepsané moudro v italštině, které původně mělo znít „Žij bez lítosti“. Bohužel se do celého nápisu nějak vloudila jedna hláska navíc, takže teď nikdo netuší, co má vlastně ona věta za význam, protože s tímhle nechtěných dodatkem jde o vlastně o totální nesmysl. Manželka ukrajinského profesionálního boxera a bývalého mistra světa v těžké váze je tedy vskutku originální. Je to ale dobře?

I David Beckham si měl nechat poradit

I fešný fotbalista v zaslouženém důchodu je tak trochu za blbce. A to měl ten nejlepší úmysl, chudák! Davidovi se vymstilo to, že chtěl projevit své city a úctu své drahé polovičce Victorii. Kdyby si nechal vytetovat její jméno v angličtině, udělal by líp. Sportovec však zvolil sanskrt, což je jeden z nejstarších jazyků. Jak to dopadlo? Žádná sláva, výsledkem je totiž krkolomně znějící „Vihtoria“. I snaha se ale počítá, no ne? Zase musíme uznat, že nebýt takového omylu, je to romantika jako blázen…

Náhled do slovníku podcenila také Rihanna

Přísloví o dvojím měření a jednom řezání zřejmě nikdy neslyšela zpěvačka a herečka z Barbadosu, kterou poslední dobou módní policie doslova válcuje. Rihanna si před lety dost oblíbila zvučnou francouzštinu, takže kérka v tomto duchu byla jasnou volbou. Bohužel to nedopadlo podle plánu. Diva se zlatem v hrdle toužila nosit na svém těle nápis „Vzpurná květina“. Tak kdo to tady zvrtal? Doslovný překlad jejího francouzského oslovení zní „Květinová rebelka“.

Justin Timberlake má blízko k Číně

Zpěvák, herec a držitel mnoha hudebních cen to celé taky nějak nezvládl. Před pár lety hodně frčela čínská písmena a tenhle trend neminul ani bývalého člena chlapecké skupiny ´N Sync. Jako nápad to asi nebyl špatný, jenže brzy se rozkřiklo, že význam jeho tetování je ve skutečnosti „bruslení“. Ne, fakt si nemysli, že Justin nějak tíhne k tomuhle sportu, prostě jde o omyl. Ale takových, co se nechali nachytat na tuhle řeč, je víc. Kdo další na sobě nosí něco, co je úplně mimo?

Britney Spears a její dvojitá smůla

Pořádné boty má na za sebou zapomenutá pěvkyně, co se vrací opět na výsluní – a to hned dvě. V prvním případě šlo o kérku v hebrejštině, která byla špatně napsaná. Tu si ale bloncka nechala komplet odstranit, aby neměla z ostudy kabát, jelikož byla na hodně viditelném místě – za krkem. Na druhý pokus zvolila čínské písmeno jako její výše zmíněný kolega. Smyslem tetování mělo být to, že jeho nositelka je tajemná. Ve finále ale vypovídá o tom, že Britney je prostě divná. OMG!

Který tetovací omyl tě nejvíce pobavil? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A teď z opačného soudku – čí kérka se fakt povedla? Tihle slavní na sobě nosí učiněné skvosty!

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

25.6.2020 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist