Nejpodivnější vánoční dárky, které dostaly celebrity od svých fanoušků

Vyjádřit někomu náklonnost, což je o Vánocích zvlášť žádané, jde mnoha způsoby. Přímo se nabízí pozornost v podobě lidských zubů, rakve nebo želvího krunýře. Ano, i tohle dostávají VIP osobnosti pod stromeček!

celebrity-a-darky-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Také se ti letos úplně nezadařilo a pod stromečkem jsi nenašla zrovna dárky, které by sis přála? Nezoufej, určitě na tom nejsi tak zle jako někteří slavní. Jejich fanoušci se předhánějí v tom, čím svého idola potěšit. Ačkoli by na důkaz sympatií bohatě stačilo veselé přání nebo nějaká roztomilá maličkost, zapřisáhlí obdivovatelé mají často zcela jiné nápady. Co nejdivnějšího uctívaným hvězdám už věnovali?

Daniel Radcliffe dostal děsivý obrázek

Není těžké uhodnout, jaká role vynesla Daniela mezi naprostou kinematografickou elitu – samozřejmě, že je řeč o čarodějném učni Harrym Potterovi. Od chvíle, co diváci spatřili první díl téhle kouzelnické pohádky, nemá divadelní, televizní a filmový herec o příznivce nouze. Jenže ne vždy je něco takového k užitku!

Ostatně 165 cm vysoký sympaťák se o tom přesvědčil před pár lety, kdy mu kurýr donesl hodně zvláštní balíček. V něm byla fotka jeho domu, ovšem s jedním malým rozdílem – na prahu přede dveřmi seděli dva lidé oblečení v černém, kteří mávali směrem k objektivu. No jasně, že tohle na vánočním klidu fakt moc nepřidá!

Kesha v krabici našla zuby

O svátcích klidu a míru byla hodně vykolejená i pěvkyně a skladatelka, jejíž kariéru odstartoval song s jistým rapperem v roce 2009. V krásně zabalené velké krabici, na níž nechyběla obří mašle, kráska nalezla tisíc lidských zubů. Kde k nim odesílatel přišel, nad tím snad raději ani nepřemýšlet. Kesha později v jednom televizním rozhovoru prohlásila, že nic šílenějšího na vlastní oči nikdy neviděla. Holka, může být i hůř. Následující řádky jsou toho důkazem!

Zac Efron a jeho kůže

Herec a tanečník, který se stal známý díky roli ve snímku Muzikál ze střední, kvůli svému dárečku dokonce musel volat policii. Co se stalo? Představ si, že mu nějaký, pravděpodobně vyšinutý, jedinec zaslal kus lidské kůže. Jakmile si strážci zákona pro strašidelnou zásilku přijeli, ihned ji podrobili zkoušce DNA, aby se prokázalo, zda náhodou nejde o pohřešovanou osobu. Opět se dostáváme k otázce, kam na tohle lidé chodí?!

Taylor Swift má kus želvy

O sladké popové princezně se ví, že ráda pomáhá potřebným. Pro hodnou světlovlásku není vůbec žádný problém, aby na Vánoce osobně doručovala balíčky chudým dětem nebo vypisovala šeky charitativním organizacím. Ne nadarmo se o ní mluví jako o miláčkovi Ameriky! Je fakt, že její ryzí charakter si vážně zaslouží poklonu, což si myslel i jistý fanoušek, který fešandě se zlatem v hrdle daroval želví krunýř s namalovaným obličejem Taylor. Taky hukot…

Alice Cooper vyfasoval rakev

Rockový zpěvák a textař bezpochyby patří k hodně kontroverzním bytostem hudební branže. Vždyť na jeho koncertech jsou na pódiu běžně k vidění gilotiny, elektrická křesla, litry falešné krve i jedovatí hadi. Trochu silnější kalibr, nicméně proti gustu… A protože má tenhle muzikant ke smrti zřejmě kladný vztah, nedávno obdržel „pozornost“, která se odchodu na onen svět bezprostředně týká – vlastní rakev. Ovšem bacha, nebyla prázdná. Po jejím otevření se ukázalo, že v ní jsou ostatky kočky, což bylo trochu překvapení. Pro všechny.

Co říkáš na takové dárky, přijde ti horší rakev, kůže nebo zuby?

Foto: Shutterstock.com

29.12.2021 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist