Nejméně oblíbené hvězdy červeného koberce. Koho Hollywood nemůže vystát?

Nevěra takřka v přímém přenosu, přehnaná snaha o zviditelnění, hodně výbušná povaha nebo šílené finanční požadavky. Přesně tohle jsou důvody, proč některé populární osobnosti mají fakt příšernou reklamu!

neoblibene-celebrity-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Přestože výčet sedmi hlavních hříchů zavedl na konci 6. století římský papež Řehoř I. Veliký, v Hollywoodu by se takový seznam dokonale uplatnil i dnes. Ostatně, vždyť uváděné vlastnosti, jako jsou například pýcha, lakomství, závist, hněv nebo lenost se ve vysokých kruzích objevují zcela běžně. Jejich ztělesněním jsou pak tyto celebrity, kterým za velkou louží nemohou přijít na jméno…

Bruce Willis nejde pod cenu. Nikdy

Celým jménem Walter Bruce Willis patří mezi nejlépe placené hvězdy už spoustu let. Vzhledem k tomu, že svých profesionálních kvalit si je tenhle herec, producent a zpěvák moc dobře vědom, s jeho egem není snadné vyjít. Jakože vůbec! Buď za účast ve filmu požaduje astronomicky nesplnitelnou částku, nebo spolupráci nejprve slíbí, přičemž na poslední chvíli zařadí zpátečku. O hlavní postavě snímku Smrtonosná past se v kuloárech povídá, že je chamtivý, zahořklý a vypočítavý.

Kim Kardashian a její happy end

Diva původem z Arménie padla v nemilost kvůli způsobu, jakým se dostala do povědomí veřejnosti. Nejdříve to zkusila v herecké branži – marně. Následně se vší pompou otevřela vlastní butik, jenže ani to nebyla žádná hitparáda. Když však do světa „omylem“ prosákla domácí nahrávka erotického videa s jejím bývalým, o pozornost bylo rázem postaráno.

Honbu za slávou Kim dovršila sňatkem s raperem Kanyem Westem, s nímž ke štěstí i pořádnému balíku peněz přišla. Mnozí jí nemohou zapomenout, že jako novodobá Popelka status celebrity dostala vlastně bez práce, a teď nad všemi arogantně ohrnuje nos.

Alec Baldwin, učebnicový cholerik

Tomuto fešákovi a zasloužilému otci pěti dětí lidé z jeho okolí vymysleli trefnou přezdívku – horká hlava. I sebemenší banalita ho totiž neuvěřitelně vytočí, takže nadávky létají vzduchem. Jeden z jeho historických výstupů se stal při natáčení jistého seriálu, kdy se panáček dostal „do křížku“ se štábem kvůli údajně špatnému vzduchu v místnosti. O tom, že je Alec hodně výbušná povaha, se ale přesvědčili i zaměstnanci několika aerolinií…

Paris Hilton, pyšná princezna

Dědička hotelového impéria nevyčíslitelné hodnoty zaujímá na žebříčku neoblíbených osobností přední pozici. Čím si to zasloužila? Není toho zrovna málo. Blondýnka neustále a s velkou chutí pomlouvá ostatní. Také má poměrně často trable se zákonem, jelikož za volant usedá pod vlivem omamných látek. Kvůli tomu taky způsobila již několik dopravních nehod. Navíc se označuje za ikonu desetiletí a neváhá se přirovnávat k Marilyn Monroe. A její utrácení za totální nesmysly? To je vůbec kapitola sama pro sebe, vždyť svému psovi pořídila „boudu“ za šest milionů korun!

Kristen Stewart, ta prolhaná mrcha

Všichni víme, že se filmová Bella s Robertem Pattinsonem seznámila při natáčení Twilight ságy a byla z toho láska jako trám. Jenže vztah neměl dlouhého trvání a skončil ve chvíli, kdy Kristen načapal bulvární fotograf ve vášnivém objetí s režisérem Rupertem Sandersem. Tím si „upíří holka“ podepsala společenský rozsudek smrti. Jenže to není všechno, hodně se řeší také její poněkud zanedbaný vzhled i ustavičně chladný a nafoukaný výraz ve stylu „poker face“, který se nikdy nemění.

Která nenáviděná hvězda tě nejvíce překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky. A jen tak mimochodem, problematických celebrit plave v hollywoodském rybníčku víc. Ve videu jsou ti, s nimiž nikdo nechce pracovat ani za tučný honorář!

Foto: Shutterstock.com

13.12.2021 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist