Nejhorší slavní rodiče. Celebrity, které to se svými potomky fakt nezvládly

Jeden své děti údajně zneužívá. Druhý jim nadává do bezohledných prasat. Třetí zase bez výčitek svede kámošku dospívající dcery. Zlý sen? Kdepak. Odvrácená a temná strana hollywoodské rodičovské reality!

deti--1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz, Shutterstock.com

Že všemi uctívané hvězdy dělají všechno správně? Tak na to zapomeň. O tom, že některé z nich definitivně ztratily smysl pro své rodičovské povinnosti, si cvrlikají nejen vrabci na střeše. Koneckonců, těchto pět příkladů mluví asi za vše. Kdo z VIP udělal pěknou výchovnou botu a sklidil tak kritickou vlnu veřejného pohoršení?

Hulk Hogan. Co je v domě, to je pro mne?

Americký herec a bývalý profesionální wrestler byl vždy vnímán jako „klaďas“ se srdcem na dlani. Tedy alespoň do chvíle, než v roce 2009 prasklo, že se rozvádí se svou manželkou Lindou – po celých 26 letech. Všem pochopitelně vrtalo hlavou, co za tím stojí. Po čase úplně náhodou vyšlo najevo, že silák svedl nejlepší kamarádku své dcery Brook, která k nim domů často chodila na návštěvu. Ostudná kauza se táhla pěkně dlouho, a dodnes tenhle „kousek“ Hulkovi nemůže odpustit jak rodina, tak někteří fanoušci. Kdo by se ale divil…

Alec Baldwin, ten pro nadávky nejde daleko

Rodák z New Yorku je pověstný tím, že ho vytočí každá maličkost. Vlastně a úplně narovinu – většího cholerika bys v Hollywoodu asi nenašla. Kdo to ví ze všeho nejlíp? Jeho dcera Ireland, kterou má Alec s kráskou Kim Basinger. Když před lety unikla do světa nahrávka, kterou nechal herec v hlasové schránce své dospívající dcery, byl to vážně poprask. Na onom kompromitujícím materiálu bylo jasně slyšet, že pan nervózní svému potomkovi nadává do prasete bez mozku, jež v sobě nemá kousek úcty ani vychování. To je ale taťka, co?!

Courtney Love, zodpovědná matka roku

Muzikantku a herečku časopis Rolling Stone nazval „nejkontroverznější ženou v historii rocku“. Tahle nelichotivá nálepka má své opodstatnění, takže vážně nejde o holou pomluvu. Courtney se o narušení své pověsti zasloužila sama, a to hned poté, co veřejně přiznala, že během těhotenství vesele užívala heroin, což nenarozenou dcerku Frances Bean Cobain vystavilo vážným zdravotním rizikům. Když holčička přišla na svět, ani tak její životní horor neskončil. Psychicky narušená mamka Courtney byla několikrát zatčena a navíc absolvovala odvykací kúru, protože její náklonost k utlumujícím lékům byla už vážně přes čáru.

Woody Allen, nepochopitelný incest

Filmový režisér, scénárista, spisovatel a dramatik je pro mnohé trnem v oku. Nad jeho počinem se v leckterých kruzích nevěřícně kroutí hlavou s tím, že něco takového nemá ve slušné společnosti obdoby. O co jde? Akční stařík se v roce 1997 oženil se svou nevlastní a zároveň adoptivní dcerou své tehdejší partnerky Mii Farrow. S dotyčnou si pak osvojili dvě osiřelé děti a hrají si na šťastnou a spokojenou rodinku. Přijde ti něco takového normální? Woody se asi drží přísloví, že když miluješ, není co řešit. OMG!

Charlie Sheen, údajné zneužívání

Bouřlivák, který kvůli své sexuální nezodpovědnosti „vyfasoval“ nevyléčitelnou pohlavní nemoc, je také odstrašující rodičovský příklad. Místo péče o své ratolesti raději navštěvoval prostitutky, opíjel se do němoty a prohrával tisíce dolarů v hazardních hrách. Jeho ex Denise Richards dokonce pojala podezření, že jeden ze seriálových Dvou a půl chlapů své vlastní děti pohlavně zneužívá. Jako vážně?!

Co říkáš na tyhle slavné rodiče, kteří svoji úlohu nezvládli? Naštěstí ne všechny hvězdy jsou stejné. Kterým osobnostem to s dětmi skvěle klape? Omrkni je ve videu!

Foto: shutterstock.com, profimedia.cz

3.4.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist