Nejdrsnější rozchody českých celebrit – kdo nakonec skončí s kým?

Velká láska na začátku a nakonec jen oči pro pláč. Osud je občas nemilosrdný i ke známým tvářím, které to mají o to těžší, že se musejí i v bolestných obdobích usmívat do kamery. Které známé příběhy vyhodnotíme jako nejdrsnější?

Filmař Pavel Čechák se mohl radovat, že ulovil jednu z nejžádanějších hereček současnosti. Tatiana Vilhelmová je nepochybně krásná a talentovaná – už před třicítkou se vyšplhala mezi vyhledávané stálice. Protože i takovým ženám bijí biologické hodiny, za Čecháka se záhy provdala a spolu se dvěma dětmi tvořili několik let příkladnou rodinu. Idylka se otřásla v základech ve chvíli, kdy se Tatiana na scéně divadla La Fabrika sblížila s o sedm let mladším zpěvákem Vojtou Dykem. „Vizuálně je krásný chlap, který má nádherný hlas… Stále se usmívá a navíc je neuvěřitelně galantní,“ rozplývala se nad ním už loni na podzim. Tenkrát to ještě znělo nevinně. Ale dneska s Vojtou zcela otevřeně randí a Čechák se vystěhoval z bytu. Přišel o krásnou ženu, děti bude vídat jen podle dohody a co z toho všeho nakonec má? Akorát neodbytné novináře na patách.

Svatbu i rozvod v jeden rok zažil moderátor Libor Bouček, což ho možná přiblížilo americkým supercelebritám, ale asi to zrovna není ta zkušenost, kterou jim závidíme. „Je to navěky! Vzal jsem si nejbáječnější ženu na světě!“ vyhrkl už při svatebním obřadu zamilovaný Libor, aniž tušil, co ho v příštích měsících čeká. Jeho manželka Marianna Ďurianová ho zřejmě před svatbou zapomněla upozornit, že s ním klidně navěky vydrží, pokud bude ochoten podělit se o ni s jinými muži. Nebo aspoň s hvězdou slovenské reality show Nevěsta pro milionáře Janem Novotným. Chudák Libor si vydobyl přezdívku „nejslavnější paroháč“, ale brzy se oklepal. Pomohla mu k tomu nová láska Jana, se kterou se o tři roky později tajně oženil na Cookových ostrovech. „Podle mě je to nejkrásnější místo na celém světě, a proto svatba proběhla právě tam,“ svěřil se bulváru. Druhé manželství vydrželo už rok a pár měsíců, tak to zaklepejme a přejme Liborovi, aby to tentokrát navěky už bylo.

Zato jeho kolegyni z branže Kateřině Kornové štěstí v lásce nějak nepřeje. Po dvou rozvodech jí zkrachoval i vážný vztah s policistou Tomášem Rotbauerem, a tento případ by se dal vyhodnotit jako nejdrsnější z drsných. Nejen že se rozchod dostavil pouhých pár dnů před svatbou, ale navíc měl nepěknou dohru v médiích, kde na sebe bývalí partneři plivali jed. Kateřina dokonce podala na Tomáše žalobu pro obtěžování a pomluvu. Ex-přítel o ní do novin prohlašoval, že je to hysterka, která mu prohlíží telefon a dělá scény kvůli bezvýznamným esemeskám. Navíc ji obvinil, že bere laciné kšefty jen kvůli penězům. Její příjem mu ale určitě nebyl proti srsti, jako policista asi nebyl zvyklý žít na vysoké noze… Každá bouře nicméně jednou utichne, ti dva si to spolu vyřídí u soudu a snad se Kateřině podaří konečně najít spřízněnou duši…

6.5.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist