Missky a hokejisti: co je na sobě tak přitahuje?

Novopečené královny krásy obvykle záhy pozmění okruh mužů, ze kterého si vybírají partnery. Řadový občan s průměrným platem se k nim už nehodí, a tak sáhnou po bohatém podnikateli nebo vrcholovém sportovci. V kurzu jsou zejména hokejisti.

Není to zase tak nelogické. Úspěšný hokejista působící v NHL a jiných prestižních zahraničních ligách je na tom finančně více než dobře a ani po fyzické stránce nebývá k zahození. Možná trochu otlučený a sestehovaný, ale to je přeci mužné, ne? Jemu pak na missce bude vyhovovat nejen její krása, ale také finanční nezávislost. Mladá dívka, která si vydělává vlastní peníze modelingem, se nedá označit za zlatokopku, aspoň pokud cíleně nemíří na starce nad hrobem s miliardou na kontě. Obě profese navíc znamenají častou změnu místa působení a cesty po světě – miss s hokejistou budou mít v tomto ohledu pro sebe pochopení. Pojďme si připomenout čtyři známé páry.

Veronika Machová a Roman Červenka: Za láskou až na Sibiř
Tento románek je dosud čerstvý, ale hory už přenáší. Loňská Česká Miss World Veronika Machová se za Romanem Červenkou rozjela do mrazivého Omsku a tráví tam s ním většinu zimy. „Nejvíce si na něm cením, že je veliký džentlmen. Na to, jaká je hvězda, je skromný, pozorný, kdykoli má volno, chce být se mnou,“ pochvaluje si Veronika nového přítele. Pohledná blondýnka z Rokycan je velkou fanynkou hokeje a povzbuzuje Romana na zápasech. Proto jí ani nevadí, že za ním musí až na Sibiř. Za teplem sympatický pár vyrazí až v létě – dovolená prý bude určitě někde u moře.

Veronika Chmelířová a Milan Procházka: V létě bude svatba!
Tento páreček už je na scéně tři a půl roku a v létě se chystá zpečetit svůj vztah svatbou. Milan Procházka je naštěstí umístěn v české lize, a tak za ním misska Veronika Chmelířová nemusí létat na kraj světa. „Dva roky jsme byli v Karlových Varech a nyní jsme už druhým rokem v Chomutově, takže mám stále sbalený kufr a jsem neustále mezi Chomutovem a Prahou,“ svěřila se Veronika, která se v Praze věnuje modelingu a studiu.

Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář: Točí se kolem půlroční dcerky
Také tomuto páru budou brzy bít svatební zvony, ještě dříve ale blonďatá misska Lucie Hadašová přivedla na svět dceru Denisu. Jaroslav Bednář ji požádal o ruku přímo při porodu. „Je jasné, že jsem přikývla. Chci si ho vzít,“ nechala se slyšet Lucie. Nejkrásnější dívka Česka roku 2007 tak trumfla Bednářovy bývalky Helenu Zeťovou a Daru Rollins – je první, kdo si odvede pohledného hokejistu k oltáři. Kvůli mateřství se Lucie na čas stáhla ze světa modelingu a může se plně věnovat své rodině. Proto jí ani nevadí, že bydlí se snoubencem v místě jeho současného angažmá, ve švýcarském Davosu.

Lucie Králová a Jiří Šlégr: Tajná láska prozrazena
Tento vztah se od těch výše uvedených ve dvou ohledech liší. Zaprvé, Jiří Šlégr už profesionální hokej opustil a ani Lucii Královou moc na přehlídkách nevídáme. Zadruhé, oba právě procházejí rozvodovým řízením s bývalými protějšky. Aspoň je ale vidět, že láska mezi modelkou a hokejistou může vykvést i poté, co oba ukončí kariéru. Na světlo se jim ale s pravdou moc nechtělo. Lucie tvrdila, že jsou s Jiřím jenom kamarádi, a olympijský vítěz z Nagana zatloukal a zatloukal. Nátlaku bulvárních novinářů nakonec podlehli. „Ano, jsme spolu,“ přiznala Lucie.

3.3.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist