Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 6. do 18. října 2019

změň vztah ke svému tělu

Začíná období Slunce, ve kterém se máš zaměřit na pozitivní stránky tvého života. Nemusí to být však jednoduché, protože hvězdné konstelace budou tento měsíc zkoušet mnoho lidí. Zaměř se především na vztah se svým otcem a důležitými životními partnery. Vidíš tam určitou spojitost? Poděkuj za vše dobré i špatné, co ti život přinesl, protože jinak bys nebyla tím, čím jsi teď. Dokud žiješ, vždy máš šanci na změnu a všechny minulé i současné strasti ti jednoho dne budou užitečným ochranným nástrojem.

Období 1-Ahau (Slunce, Květina) od 06.10. – 18.10.2019

Slunce prochází znamení Vah, které vládne všem důležitým vztahům tvého životního příběhu. Oslavuj svůj život s lidmi, se kterými dokážeš být sama sebou a navštěvuj společenské akce, ve kterých můžeš oceňovat krásu a génia lidského ducha. Navštěvuj galerie, divadelní hry a koncerty a nech se inspirovat vším, co pozvedává tvou duši. Nebuď sama a obklop se svými nejbližšími a rozhodni se jim ukázat jejich nejlepší stránky.

V úrovni těla nastal čas, abys změnila vztah ke svému tělu. Oceňuj krásu svého těla, a pokud tě někdy napadlo se naučit tancovat, zapiš se na nějaký kurz. Těš se ze své sexuality a nebuď závislá na druhých lidech. Uvědom si, že pokud ti někdo nevěnuje dostatek pozornosti, tak on sám přichází o vzácné okamžiky života. Jdi na příjemnou masáž svého těla a dovol si jídlo, které rozpálí tvé chuťové buňky. Při každém jídle poděkuj životu za hojnost, kterou ti poskytuje. Vděčnost má obrovskou sílu přitáhnout do života ještě více zázraků.

Co se týká tvé mysli nastal čas vnímat světlo i v těch nejtemnějších oblastech lidského ducha. V práci se netrap lidmi, kteří se nechovají férově, ale raději zaměř pozornost na lidi, se kterými můžeš sdílet své sny bez kritiky a odsuzování. Čti nebo piš básně a pravidelně rozjímej nad všemi dobrými zkušenostmi, které ti v životě pomohly. Vytvářej si své vlastní modlitby, ve kterých můžeš ocenit moudrost života. Druhým ukaž jejich dobré stránky a neboj se druhé slovy ocenit. Když si všimneš na někom něčeho dobrého, řekni mu to. Můžeš takto způsobit nemálo zázraků.

V oblasti vztahů může docházet k hlubokým změnám, které nemusí být na první pohled viditelné. Život se neustále mění a lidé s ním. Možná zjistíš, že s některými lidmi máš naprosto odlišné vnitřní hodnoty, které mohou otevřít různá zranění a pocity méněcennosti. Uvědom si svůj vztah k vlastnímu otci a všem důležitým mužům tvého života. Byla jsi jimi chráněna a podporována? Nebo ses jich musela doprošovat a neustále něco dokazovat? Tvé vztahy jsou nemilosrdným zrcadlem určitých částí tvé vlastní duše, které potřebují léčit. Objev znovu svou hodnotu a buď věrná sama sobě za všech okolností. Uvědom si, že už jen to, že jsi, je zázrakem života, který je neocenitelný.

Na úrovni ducha nastal velmi příznivý čas. Nicméně vliv Pluta na Slunce předznamenává, že si mnoho duchovních darů budeš muset vybojovat. Zjisti si, s jakými předky z tvé daleké rodinné historie jsi spojena, protože tak můžeš získat nejen důležité odpovědi, ale i schopnosti, které ti mohou být na tvé cestě životem důležitým pomocníkem. Zjisti, jaký vzorec ve vztazích provází předky po mámině nebo otcově linii. S jakým příběhem se můžeš nejvíc ztotožnit? Zjisti, v čem tví předci vynikali a možná dostaneš odpověď, v jakém oboru můžeš být nadměrně talentovaná. Vždy můžeš přijmout dary tvých předků a určitou zátěž zase odmítnout. Abys to však mohla udělat, musíš to uvidět.

8.10.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist