Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 4. do 16. října 2020

Vzpomínky se mohou stát branou k energii

Začíná období, ve kterém se může výrazně prohloubit tvá intuice. Snová aktivita bude zřejmě silnější než obvykle a zároveň v sobě můžeš odhalit větší potřebu trávit čas ve společnosti stromů a živlů. Každý den se soustřeď na dva nejdůležitější okamžiky během dne a těmi jsou chvíle, když usínáš a kdy se probouzíš. Měj záměr si více vybavovat své sny i události během všedního dne. Večer si piš deník vděčnosti a ráno své dojmy ze svého nočního života. Vzpomínky se mohou stát branou k energii, která bývá většinou nevyužita. Nauč se síle rekapitulace a objevíš zdroj nevyčerpatelného zdroje síly.

Období 1-Kan(Ještěrka) od 04.10. – 16.10.2020

Je velký a zároveň malý rozdíl mezi obyčejným rozpomínáním se na události, které se staly a nad technikou rekapitulace, kterou ti tady doporučuji. Během rozpomínání se na důležité situace ve tvém životě si pomoz silou svého dechu. S každým nádechem si z těchto vzpomínek ber sílu nazpět a s každým výdechem ji vrať lidem, kteří ti něco vnucovali. Dýchej hluboce a dynamicky, abys cítila, že se tvé tělo mění zevnitř. Tímto způsobem můžeš očistit veškeré vzpomínky, které tě zatěžují. Vyzkoušej to sama a uvidíš, jestli ti toto cvičení vyhovuje. Důležité je si uvědomit, že se veškeré energie při tomto cvičení mění v neutrální, a tak nikomu neuškodíš.

Co se týká těla, zaměř se na jeho posílení. V dnešní době většina lidí pracuje spíš mentálně, a tak své fyzické tělo zanedbává. Nedovol, aby se to stalo i tobě. Cvič jógu, pravidelně posiluj a zajímej se o nové způsoby práce s tělem. Pokud ještě neumíš tancovat, zapiš se na nějaký kurz, který je pro tebe nejvhodnější. Některé tance v sobě obsahují hluboký spirituální rozměr, a tak se neboj něco takového vyzkoušet. Co se týká obchodu, může se objevit zajímavá nabídka, kterou by bylo hříchem odmítnout. Buď bdělá, protože možná nastal tvůj čas se posunout někam dál. Nauč se více naslouchat moudrosti svého těla, protože ono ví víc.

V rovině mysli si dovol více důvěřovat své intuici. Neustálé ověřování faktů v době, kdy se neustále přichází na něco nového, je opravdu náročné. Naslouchej více svým niterným pocitům, ale zároveň se nech inspirovat novým poznatky, které k tobě přicházejí. Pamatuj však, že tvůj vnitřní pocit je nejdůležitější. Buď si věrná a ve svém stávajícím zaměstnání se obklop lidmi, kterým opravdu důvěřuješ. Zvláštní roli budou hrát i tvé sny, které ti mohou výrazně pomoci při řešení spletitých každodenních, partnerských či kolegiálních problémů. Nauč se každý večer dát svému „snovému zdroji“ určitý záměr a ráno si vše důkladně sepiš.

Co se týká tvých vztahů, nastal čas jít do větších hloubek. Možná, že znáš mnoho lidí, ale kolik máš opravdových přátel? A jestli je máš, jak často s nimi trávíš svůj čas? Dej přednost kvalitnějším, dlouhotrvajícím vztahům, před těmi, které pořádně ani neznáš.  Neměj rovněž nerozumná očekávání od svého partnera, kterého bys tím mohla spíš odradit. Dávej druhým to, co bys sama ráda dostávala a nic na oplátku neočekávej. Vyhýbej se pocitu důležitosti i mít potřebu být druhými obdivována. Pokud tě někdo momentálně trápí, požádej sny, ať ti ukážou řešení. Sny probírej i se svým nejbližším okolím a uvidíš, že se toho hodně dozvíš.

V rovině ducha nastal čas se více spojit s přírodou, a pokud tě zajímá cesta šamanismu, není lepšího času začít právě teď. Pravidelně si zapisuj své sny a často pobývej v přítomnosti stromů, které v tomto ročním období doslova vytváří barevná kouzla. Najdi si kvalitní informace o šamanismu, ale hlavně je uveď do praxe. Často se procházej lesem a vnitřním tichem vnímej tajemnou řeč přírody. Rozvíjej uvnitř sebe „tiché vědění“, které tu bylo dávno předtím, než vznikly první pojmy a slova. Vytvářej si svoje vlastní modlitby a svěř se existenci se vším, co tě v tvé duši trápí.

2.10.2020 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist