Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 22. června do 3. července 2020

Buď vděčná za vše, co máš

Nastává období Slunce, ve kterém se zaměř na vše, za co ve svém životě můžeš být vděčná. Vnášej naději i lásku tam, kde sídlí pochybnosti a strach. Probuď v sobě „vnitřní umělkyni“ a navštěvuj krásná místa a pobývej mezi harmonickými lidmi. Nezapomeň na své předky, díky kterým můžeš žít tento život. Uvědom si toto tajuplné spojení, které překonává tento viditelný svět. S některými lidmi můžeš být ve spojení napříč časem. Kdykoliv je můžeš navštívit ve svých snech nebo si připomenout jejich přítomnost ve tvém srdci.

Období 1-Ahau (Slunce, Květina) od 22.06. – 03.07.2020

V následujících dvou týdnech ti doporučuji si vést deník vděčnosti, který do tvého života může přitáhnout ještě více štěstí. Každý večer si zrekapituluj svůj den a uvědom si všechny malé i velké zázraky, ke kterým došlo. Čím více budeš životu děkovat, tím více tě bude chtít odměňovat. Přestaň v sobě živit pocit nedostatku, ale připomeň si vše, čeho se ti v dobrém dostalo. Kam vložíš svou pozornost, to posiluješ. Tancuj, skládej básně nebo se nauč zpívat. Rozviň své vyšší smysly a vnímej synchronicity, ke kterým může docházet.

Co se týká těla, nastal čas si více užívat svého fyzického těla. Miluj se s někým, koho opravdu miluješ a ponoř se do hlubokých prožitků lásky. Pokud jsi svobodná, dovol si zajít na příjemnou masáž nebo se věnuj tanci, józe nebo činnostem, které povznášejí nejen tvé tělo, ale i tvou duši. Pravidelně se procházej v přírodě a vyhledávej obzvlášť skvostná místa. Chovej se ke svému tělu s největší úctou a pečuj o něj, jak nejlépe dovedeš. Je to chrám tvé duše, a tak o něm nesmýšlej negativně. Buď vděčná za své zdraví a hledej další možnosti, jak své zdraví posílit.

V rovině mysli se v následujících dvou týdnech soustřeď na prohlubování vnitřního ticha a rozjímej nad kouzlem poezie nebo hudby. Nech se léčit jak tichem, tak hudbou a uvědom si, že život je zázrak. V pracovní oblasti se zaměř na prohlubování tvých kolegiálních vztahů, a pokud budeš mít možnost, zkus zorganizovat malé přátelské setkání, kde se zaměříte na oslavu života. Soustřeď se na silné stránky svých kolegů a neměj strach je vhodně vyjádřit. Každý večer chvíli rozjímej nad uplynulým dnem v přítomnosti ohně nebo malé svíčky. Zkus napsat báseň nebo napiš životu dopis, kde vyjádříš svá nejhlubší přání.

Co se týká tvých vztahů, zamysli se nad kvalitou svých nynějších vztahů. Zároveň si zkus vzpomenout i na předky, kteří v něčem vynikali. Zjisti si o nich více informací a zaměř se na ty, kteří ti nějakým způsobem imponují. Jejich život a zkušenosti ti mohou být podporou pro tvůj nynější příběh. Spojení s předky přesahuje rámec jednoho života, a tak se klidně ponoř hluboko do své rodinné historie. Hledej do té doby, dokud tam nenajdeš někoho, kdo rozzáří tvé srdce. Pokud se zlobíš na jednoho z tvých rodičů, zkus tento vztah nějakým způsobem posílit. Necítíš-li se na to, svěř se se svou bolestí někomu, komu naprosto důvěřuješ.

V rovině ducha nastal významný čas, kdy je dobré vyjádřit životu vděčnost. Zajdi na nějakou slavnost nebo společnou meditaci, ve které si budeš moci uvědomit svůj přínos nejen pro svou rodinu, ale i pro tento svět. Čeho bys na svém smrtelném loži nejvíce litovala, kdybys to ve svém lidském příběhu nestihla zažít? Pravidelně medituj, a pokud ještě ve svém bytě nemáš oltář předků, zkus si ho aspoň symbolicky vytvořit. Poděkuj svým rodičům, prarodičům i dalším za jejich osudy, díky kterým tu nyní můžeš existovat. Žij, jak nejlépe dovedeš a pamatuj, že tvá snaha nezůstane zapomenuta, protože ji jednou uvidíš v životech tvých potomků.

23.6.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist