Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 13. do 25. února 2020

Můžeš do svého života přitáhnout hojnost a splněné sny

Začíná období Psa, ve kterém se zaměř na své přátelské vztahy. Ocitáme se v době změn, a to se může týkat i tvých nejbližších. Pokud si všimneš, že někdo ve tvém okolí potřebuje pomoci, neváhej a poskytni ji účinně a diskrétně. Zároveň se nauč požádat o pomoc i ty, pokud zrovna nevíš, jak se k určitým životním výzvám postavit. V následujících dnech podpoř i svou imaginaci, díky které si můžeš do svého života přitáhnout větší hojnost a splněné sny.

Období 1-Oc (Pes) od 13.02. – 25.02.2020

Jsme v čase na rozhraní znamení Vodnáře a Ryb, a tak se zaměř na duchovně spřízněné, přátelské vztahy. Nepobývej příliš dlouho ve společnosti lidí, kteří ti nevěří. Následuj své pocity a čas od času se jdi projít do přírody nebo na velmi vzdálená místa. Prohlubuj vztahy, na kterých opravdu záleží. Dar přátelství je jedním z nejcennějších zázraků života. Navštěvuj zajímavé semináře, kde se budeš moci více zaměřit na svou vlastní duši a připomeň si cestu, kterou jsi již ve svém životě prošla.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, je vhodný čas na cestování na místa, která dobře znáš. Od 17. února začíná období retrográdního Merkura, který nedoporučuje začínat nové věci. Doprava může být nestálá, a tak si raději vytvářej časové rezervy a vůči druhým buď shovívavá. Zaměř se na to staré a zbav se všeho, co už ve svém životě nepotřebuješ. Měj doma jen to, co doopravdy používáš. Vše ostatní buď prodej, nebo daruj. Máš možnost se procvičit ve štědrosti, která šlechtí ducha. Procházky v přírodě ti mohou udělat dobře nejen na těle, ale i na duši. Aspoň jednou týdně zajdi na dvacet minut do lesa a nech se jeho přítomností léčit.

V rovině mysli a práce se zaměř na své kolegiální vztahy. Prohlubuj zvláště ty, které se osvědčily časem. Každý večer před spaním si vizualizuj lidi, se kterými bys ráda v budoucnosti spolupracovala. Síla představivosti je mocným nástrojem, který ti může splnit téměř všechna tvá přání. Dej si však pozor na to, co si přeješ, protože by se ti to mohlo vyplnit. Všimneš-li si, že někdo z tvých spolupracovníků potřebuje pomoci, učiň tak. Sama si nech v určitém ohledu pomoci nebo se něco od svých kolegů nauč. Piš si každý den deník, abys věděla, čemu nejvíc věnuješ svou pozornost. Je to výborný způsob západní meditace, která má tisíciletou tradici.

Co se týká tvých vztahů, uvědom si, co znamená věrnost. Abys byla opravdu věrná druhým, musíš být věrná sama sobě. Pobývej s lidmi, se kterými se cítíš opravdu dobře a nic nepředstírej. Pokud nebudeš upřímná, ublížíš jim ještě víc. Zároveň buď opatrná, co se týká tvých slov. Nezapomeň, že období retrográdního Merkuru často vnáší mnoho nedorozumění a domněnek, a tak si vše pečlivě ověřuj. Každou zprávu od svého milého si raději ověř, protože v tomto období jsou lidé velmi nepozorní a často se ve čtení určitých informací pletou. Své schůzky si raději ověřuj a vytvářej si záložní plány.

V rovině ducha nastal vhodný čas pracovat se svými sny. Každé ráno si zapiš všechny detaily, které se ti během noci zdály. Sny mohou být živější a zároveň symboličtější, a tak se procvičuj v jejich interpretaci. Každý sen může mít mnoho různých výkladů a všechny mohou být správné. Není to matematika, kde obyčejně existuje jen jedno správné řešení. Řeč snů je plná symbolů, jejichž význam může sahat do mnoha odlišných oblastí tvého života. Pokud pocítíš touhu profesionálně pomáhat druhým lidem, zamysli se nad tím, jaká škola nebo kurz by ti nejlépe pomohl. Absolutní rozhodnutí však učiň až v polovině března tohoto roku.

13.2.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist