Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 10. do 17. dubna 2020

Nauč se naslouchat druhým

Uvědom si sílu svého psaného a mluveného slova. Komunikuj se svými bližními jasně, ale citlivě. Respektuj nejen své vlastní myšlenky, ale i své fyzické tělo. Stále jsme v období ohnivého znamení Berana, a tak se zaměř především na svůj vlastní seberozvoj. Dělej, co tě baví a neboj se o svých zájmech druhým bez pocitů viny svěřit. Získávej informace o tématech, které naplňují tvou duši, a najdi si lidi, se kterými můžeš o těchto tématech více do hloubky mluvit. Pokud ještě nemáš svůj deník, doporučuji si ho pořídit, abys mohla zaznamenat své pocity v této výjimečné době.

Období 1-Ik (Vítr) od 05.04. – 17.04.2020

Slova a média mají mocnou sílu. Buď mohou prohloubit strach nebo nabídnout nová řešení a inspirace a naopak dodat odvahu. Je jen na tobě, jakým myšlenkám dáš svolení tě ovlivnit. Nauč se naslouchat druhým, ale zároveň si uchovávat svůj nezaujatý postoj. Nemusíš s druhými ihned souhlasit a to samé platí i na druhou stranu. Investuj nějaké finance do něčeho, co tě více propojí sama se sebou. Může to být nějaký on-line seminář nebo třeba karimatka na cvičení jógy či nějaká zajímavá duchovní kniha.

Co se týká těla, zaměř se na zlepšení vztahu ke svému fyzickému tělu. Všímej si své krásy a každý den zkus na sobě ocenit něco, co se ti na sobě aspoň trochu líbí. Poděkuj všem svým vnitřním orgánům za jejich funkčnost i dlouhotrvající zdraví. Získávej různé informace o tom, jak o své tělo pečovat ještě lépe. Zajímej se o zdravou výživu, různé druhy cvičení i diety. Neustále si však připomínej, že tvé tělo je již dokonalé a krásné. Nenech se zmást představou, kterou dlouho prezentovali a prezentují média. Vždy se najde někdo, kdo tvé fyzické tělo ocení, ale tím nejcennějším jsi ty sama.

V rovině mysli si zkus v následujících dvou týdnech zapisovat všechny myšlenky, které budou procházet tvou hlavou. Jaké jsou ty nejčastější? Všimni si toho, zda jsou to spíš myšlenky strachu nebo lásky. Pravidelně zpívej své oblíbené mantry nebo se nauč nějakou novou afirmaci, jejíž význam bys chtěla integrovat do svého života. Co se týká práce, nezapomeň více komunikovat se svými kolegy a vnášet do všeho co největší jasnost. Neboj se mluvit o nových nápadech, které ti probíhají hlavou, protože to může být pro všechny přínosné. Pravidelně medituj na vnitřní ticho, aspoň 15 minut denně.

Co se týká tvých vztahů, nastal čas si se svým partnerem promluvit o vzájemných potřebách. Zkus se vyhnout všem zbytečným pocitům viny. Ničeho nelituj, ani nikoho neobviňuj. Pokud se ti podaří slovem někomu z blízkých ublížit, seber odvahu se omluvit a dej druhým potřebný čas vše vstřebat. Na druhou stranu, pokud někdo zraní tebe, nic v sobě nepotlačuj a řekni druhému upřímně, jak se cítíš, přestože můžeš mít pocit, že v daný moment nebudeš pochopena. Vše má svůj čas, a to je dobré nezapomínat. Hodně lidí je v této době přecitlivělých, protože jsou postaveny před výzvy, kterým možná nikdy nečelili.

V rovině ducha nastal významný čas, kdy ti mohou přicházet různé zajímavé informace, jak svůj duchovní život posunout o kvantový skok dál. Nauč se více naslouchat a pravidelně pobývat v tiché meditaci. Soustřeď se zejména na dovednost naslouchání. Svou pozornost nasměruj na své srdce a zkus zaslechnout jeho tichý šepot. Pravidelně si zapisuj své myšlenky a vytvářej si své vlastní modlitby. Zaměř se na vše, za co jsi ve svém životě vděčná a hledej různé synchronicity, kterými tě bude chtít život upoutat. Čti nebo skládej oslavné básně a vyhýbej se myšlenkám strachu.

10.4.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist