Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 1. do 13. května 2020

Víc se raduj a méně se stresuj

Nastává krásné období Králíka, které přeje rozkoši, lásce, smíchu i rozvoji vyššího vědomí. Toto veselé jižní znamení tě vyzývá, aby ses v životě více radovala a vše brala s méně vážnou tváří. Na druhou stranu, pokud se vyhýbáš odpovědnosti, může ti tento čas neustále připomínat, že vyhýbáním se odpovědnosti plnému štěstí nedojdeš. Rozhodni se své povinnosti vykonávat s veselou myslí a více se zaměř na potřeby svého těla a svých přátel. Pobývej ve společnosti lidí, kteří jsou tvořiví a mají smysl pro humor. Nastal také čas se zamyslet nad tím, zda nezačít nový projekt, sen nebo se naučit něco kreativního.

Období 1-Lamat (Králík) od 01.05. – 13.05.2020

Přestože doba se zdá být pochmurná, je jen na tobě, čemu dáš ve své mysli svou pozornost. Vždy máš na výběr, a to je dobré si neustále připomínat. To, že některým koníčkům a lidem se momentálně věnovat nemůžeš, může znamenat, že máš rozšířit své pole působnosti jiným směrem. Buď jako voda. Tam, kde je překážka, tu stejně „obtečeš“. Následuj svůj vnitřní pocit pohody a sleduj, kam se tě snaží zavést. Možná objevíš místa, která pro tebe budou ještě větší radostí, než sis dokázala představit. Měj tedy odvahu následovat své vnitřní dítě a ono ti ukáže svět, na který jsi možná zapomněla.

Co se týká těla, nastal čas se pořádně opečovávat. Miluj se se svým partnerem a více se zaměř na prohlubování své vlastní rozkoše. Čím více si budeš užívat svých požitků, tím více to bude rozpalovat i tvého partnera. Nech se masírovat, jez dobrá jídla a po celé dva týdny zkoumej, jak tyto prožitky ještě zintenzivnit. Tvé tělo může být připraveno i na početí, a pokud si přeješ dlouho mít děti, možná že to teď půjde o dost snadněji. Květen je měsíc lásky a období Králíka to jen podporuje. Hodně se usmívej dovnitř svého těla a pravidelně děkuj svým vnitřním orgánům za jejich dokonalou činnost.

V rovině mysli se zaměř na vše nové. Pěstuj smysl pro humor a více se směj. Nastal čas začít nové projekty nebo se zaměřit na svou budoucí práci. Rozhodni se vydělávat na své živobytí tím, co tě naplňuje a baví. Pokud jsi v práci, která ti dává jen finanční jistotu, jdi ve svých představách dál. Je důležité mít vizi, která ti pomůže včas připomenout to, na jakou příležitost kývnout. Pokud nebudeš vědět, co je práce tvých snů, nevšimneš si jí. Ve svém každodenním životě se věnuj něčemu tvůrčímu. Maluj obrazy v přírodě nebo tancuj. Dívej se na různé komedie a sama zkus rozveselit lidi, kteří po tom touží a potřebují.

Co se týká tvých vztahů, uvědom si, zda ve tvém partnerském vztahu nechybí radost a humor. Pokud ano, něco s tím udělej. Rovněž se zamysli nad svými přáteli, a pokud jsi je dlouho neviděla, zkus aspoň jednoho navštívit nebo si s ním zatelefonovat. Vyhýbej se pochmurným a příliš skeptickým lidem, protože to není dobré ani pro mysl, ani pro tělo. Zaměř se především na různé druhy humorů, které lidé projevují. Dá se z toho hodně vyčíst. Někdo má rád černý humor a jiný sexistické vtípky. Zaměř se na to, co se kolem tebe vyskytuje nejčastěji. Lidé jsou jako zrcadla, a tak se neboj do nich pořádně podívat.

V rovině ducha nastal čas plodnosti. Zamysli se nad tím, co bys ve svém životě chtěla vytvořit. Může to být nové zaměstnání, projekt nebo dítě. Uvědom si však, že se vším novým přichází i zodpovědnost. Je krásné něco nového začít, ale důležité je u toho i vytrvat. Proto vybírej moudře, abys své volby v budoucnosti nelitovala. Co si doopravdy ty přeješ? Nedávej sílu různým společenským omezením, protože tento svět se dá ještě hodně do pohybu. Buď odvážná ve svých snech, protože jediné, za co máš doopravdy odpovědnost, jsi ty sama. Usměj se tedy, představ si to nejkrásnější, co bys chtěla zažít a poděkuj, že se to v duchu již stalo.

1.5.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist