Mám veřejně-tajný milenecký vztah s kolegou v práci…

Milý René, prosím moc o Tvou radu. Mám veřejně- tajný milenecký vztah s kolegou v práci ( 2,5 roku). Zároveň vedle sebe bydlíme. Střídavě máme vášnivé období a období chladnější. Kolega, kterého velmi miluji, se snažil o návrat ke své bývalé rodině, ale nevyšlo mu to. Nicméně k nim jezdí jako domů, což vzhledem k dětem akceptuji.Tuším, že s problémy“doma“ souvisí i těmi chladnější obdobími.Od jeho ex vím, že spolu nespí, takže jde spíš o psychiku mého partnera.Nyní máme krásné, vášnivé období se sexem 2 – 3 x týdně. Byla bych šťastná, kdybych nezjistila, že ve dnech, které netráví partner u mne, tak pravidelně masturbuje.( Zjistila jsem to, protože mu pravidelně uklízím byt stopy jsou jasné. Jiná žena sem nechodí, to bych věděla ). Je mi to líto, protože bydlím vedle a jsem “ stále při chuti“. Proč nepřijde za mnou, když má chuť na sex? Podotýkám, že chemie mezi námi funguje na dotek. Děkuji za názor muže.

Odpověď

Ahoj,
tak nevím, nevím, proč si za tebou neodskočí, když to máte kousek a raději si to udělá sám. Možná má hodně velký sexuální apetit a třeba se bojí toho, že bys to neustála a má strach, aby tě neztratil. Jediné co můžeš udělat je to, že to spolu proberete a řekni mu, že jsi na tom stejně a že bys to taky chtěla víc. Možná ani netuší, že jsi stále při chuti. A to je ta dobrá varianta. A ta horší by byla, kdybys ho moc nevzrušovala a raději si to bude dělat nad nějakým časopisem pro pány. Všechno si musíte otevřeně říct a uvidíš, že se nebudeš stačit divit. Jen aby ti každodenní sex po měsíci nelezl krkem.

22.11.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist