Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 9. do 15. března 2020

Rozdávej lásku a úsměv

Úplněk přináší mírné napětí a neklid, což se dá vyřešit nadhledem a vzájemnou tolerancí. Panna je dokonalá, když poleví ze svých nároků, uleví se všem navzájem. Váha ráda organizuje a harmonizuje neklid i spory, často se vše obrátí proti ní. Štír rád velí a vládne slovem, ne vždy jsou slova láskyplná, pozor na to! Střelec si rád vystřelí vtipem ze sebe i ostatních. Co ještě můžeš doladit, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

9. – 10. 3. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Vykroč do nového týdne s úsměvem, úplněk v mnoha lidech může vyvolávat napětí a pocit prosazovat za každou cenu svou pravdu. Tebe se to však netýká, úsměv, radost a láska je přesně to, co tě drží stranou od kyselých obličejů nebo ne příliš vtipných poznámek. Co nám přináší úplněk? Touhu ukončit minulost a vykročit vstříc změnám. Nevadí, že ještě nejsi připravená, důležité je, uvědomit, že chceš něco změnit. Energie a elánu máš na rozdávání, nezapomínej na přátele a vyrazte společně za zábavou.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy a celé tělo, vyživovat pokožku, udělat peeling a na vlasy i obličej nanést masku
– držet půst, odlehčit tělu i mysli
– rozjímat nad životem a dovolit si, nedělat vůbec nic
– projít se v parku a sledovat krásy přírody
– popíjet čistící čaje

11. – 12. 3. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Usměvavé dny, které dodají optimismus i dobrou náladu zvládnout jakoukoliv činnost. Nepřehlížej touhu po společnosti, ať již opačného pohlaví či přátel, zajděte společně do kina, vinárny či na dobrou kávu a zákusek.
Ledviny a močový měchýř je dobré čistit bylinkami, pokud tě trápí záněty, rozhodně neotálej návštěvou lékaře a podpoř uzdravování pozitivní myslí, skvělé jsou také kapky z lichořeřišnice. Jaká jsi? Potrpíš si na kvalitní jídlo a krásně nazdobený talíř? Tak by to mělo být, jí se také očima, a proto není až tak důležité, co jíme, ale s kým a s jakou náladou vychutnáváme každé sousto. Váhy si potrpí na krásu a harmonii, což se samozřejmě odráží také v osobním životě i v životech nejbližších.

Co ještě můžeš?

– pít pročišťující čaje
– upravovat vlasy, stříhat konečky nebo vymyslet zcela nový jarní účes
– péče o tělo i duši se v tyto dny rozhodně vyplatí
– manikúra, pedikúra, depilace se neminou účinkem

13. – 14. 3. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě ženské potíže? Jaro již pomalu ale jistě klepe na dveře a první bylinky již vykukují ze země, rozhodně nepodceňuj prevenci a popíjej čaj z kontryhele, žebříčku a malinovníku. Nejlepší jsou bylinky čerstvé, ale pokud není vyhnutí, skvěle postačí také kvalitní sušené. Sedací koupele mohou být velmi prospěšné již mladým dívkám, zejména řebříček by měla každá popíjet jako prevenci v dospělosti. Pozor na jedovatá slova a nepříjemně naladěné lidi kolem tebe. Raději se vyhni šarvátkám, protože dny Štíra mohou ponoukat k hádkám a výčitkám, buď nad věcí, zítra již bude zase všechno jinak. Pokud trpíš na prochladnutí, tepleji se obleč, zejména oblast zad a ledvin je citlivější.

Co ještě můžeš?

– uklízet, prát, zalévat květiny
– jarní úklid půjde od ruky a práce se zvládne mnohem rychleji než v jiné dny

15. 3. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sváteční neděle přímo vybízí k lenošení, odpočinku i zábavě, stačí si vybrat nebo smíchat všechno dohromady. Štěstí přeje všem, které se chystají na první rande. Až budeš mít pyžama dost, můžeš vyrazit s rodinou nebo přáteli na výlet, očekávej skvělou zábavu a odpočinek od každodenních starostí. Trápí tě nespavost? Zamysli se nad jídelníčkem, někdy nás tělo budí, když jsou určité orgány přetížené těžkým jídlem nebo alkoholem. Čaj z třezalky nebo kapky z kozlíku ti mohou pomoct.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, mysl i srdce
– naplánovat setkání s blízkými, přáteli a rozdávat dobrou náladu, o kterou nebude nouze
– nebrat život tak vážně a umět se zasmát sama sobě, vystřelit si ze sebe – humor to jistí

foto-zdroj: shutterstock.com

10.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist