Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 4. do 10. listopadu 2019

Naslouchej srdci a uzavři minulost

Než se pustíš do zásadních změn, pečlivě prozkoumej možnosti, teprve pak se s klidným nitrem rozhodni. Uvolni se a věnuj dostatečnou péči chodidlům a hlavě, jestli nevíš, jak na to, poradíme ti. Mrkni na náš nový lunární kalendář a nechej na sebe působit energii měsíce.

4. – 5. 11. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě křeče v lýtkách a svíravá bolest tě zaskočí především v noci? Zkus se zamyslet nad výživou a pokud je tvůj problém dlouhotrvající, nechej si udělat krevní rozbor, abys zjistila, jestli ti hořčík nechybí. Je lepší mít jistotu, než užívat mnoho různých doplňků bez efektu. Jako první pomoc pomůže jemné cvičení nohou, především ohýbání prstů a rozmasírování. Před spaním nebo během dne doplň hořčík nejlépe v sypané formě, který je nejsilnější. Jaké cviky jsou vhodné? Jednoduché kývání na paty – na špičky, kolena jsou napjatá, samozřejmě tak jak dokážeš, pohupuj se paty, špičky a zhluboka dýchej. Budeš překvapená výsledkem, jednoduché cvičení ti ukáže, jak jsi na tom s rovnováhou. Pojď si vyzkoušet ještě jeden účinný cvik, postav se rovně, kolena měj napnutá, s výdechem pomalu klesej ke špičkám, nechej hlavu a celý trup volně viset, nevadí, když se nedotkneš špiček, pravidelností získáš praxi a páteř bude pružnější. S nádechem se pomalu vrať zpět. A na závěr série si lehni na záda a „šlapej na kole“ – z kopce a do kopce, pomalu, rychle a hlavně s úsměvem. Co tě čeká ve dnech Vodnáře? Skvělé nápady a dařit se ti bude také při plánování budoucnosti.

Co ještě můžeš?

– v pondělí zkusit půst a pít pouze čistou vodu
– větrat, dýchat, cvičit, navštívit fyzioterapeuta, zaměřit se na kotníky a bérce, masírovat, hladit, pečovat a nebát se vykročit vpřed
– pečovat o tělo, obličej – používat výživné krémy a masky
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

6. – 8. 11. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pečuj s láskou o své nožky, rozhodně se ti to vyplatí. Uvědomila sis někdy, jakou službu nám vlastně dělají a jak málo se o ně staráme? Nechej se rozmazlit reflexní terapií spojenou s aromaterapií, mohou se ti odkrýt důležité vzorce, které tě posunou dál na tvém duchovním vývoji. Ryby jsou velmi citlivé a intuitivní, proto je dobré pobývat víc o samotě, zamyslet se nad životními úkoly a vše přijmout jako výzvu. Možná sama cítíš, že právě v těchto dnech toužíš být sama, ať již v přírodě nebo ve svém oblíbeném pokoji. Citliví jedinci vnímají zvýšené napětí, nejistotu a pociťují také nedostatek důvěry a strach posunout se vpřed, pokud je to tvůj případ, zamysli se, z čeho máš strach a obejmi své vnitřní dítě, malou holčičku, která se bojí a neví, co má udělat. Pečuj o své tělo a nezapomínej také na duši. Nenuť se za každou cenu k výkonům, na které nejsi připravená, úplně postačí situaci přijmout, pochválit se a podpořit své plány. Co tě čeká ve dnech Ryb? Skvělá intuice, dobré nápady a touha poodhalit skrytá tajemství své duše. Sleduj své sny, mohou ti předat důležitá poselství.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, masáž a být vděčná za dary, které máš
– prát prádlo, zalévat květiny a nezapomínat také na sebe, voda je pro náš život velmi důležitá
– vše, co tvé tělo přijímá, působí velmi intenzivně – léky, cigarety, alkohol, strava, pokud se chystáš na oslavu, tak pamatuj na zlatou střední cestu, méně je v tyto dny více
– v pátek držet půst a pít pouze vodu

9. – 10. 11. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Naplánuj volný víkend a sdílej společné chvíle s těmi, která máš ráda. Samoty již bylo dost a dny Berana přímo vybízí k aktivitám s rodinou či přáteli. Co tě čeká ve dnech Berana? Touha být ve společnosti a vyzkoušet nové aktivity, nezabývej se tím, jestli v nich budeš pokračovat, důležité je zkusit něco nového a získat skvělou zkušenost. Raduj se ze života a sdílej lásku s ostatními, jen tak pocítíš dar, který nám život přináší.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– jemně masírovat hlavu, šíji a nezapomínat také na vlasovou pokožku

foto-zdroj: shutterstock.com

3.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist