Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 3. do 9. prosince 2018

Novoluní nám přináší nové začátky. Pozor na ostrá slova, později by tě mrzela

Poradíme ti, jak vyléčit tělo i duši, jak neublížit slovem. Zaměříme se na ženskou lásku a vysvětlíme ti, proč je tak důležité mít se ráda a pečovat o sebe. Jsi zvědavá a ráda bys věděla víc? Není nic snazšího než na chvíli vypnout a mrknout se na náš nový lunární kalendář.

3. 12. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nastartuj nový týden s úsměvem na rtech, jen tak si udržíš nadhled a odstup ve vypjatých situacích, které může připravit přicházející novoluní. Citliví jedinci mohou reagovat již několik dní předem, aniž by znali důvod, pokud je to také tvůj případ, připrav se a buď ve střehu. Drž se hesla: s úsměvem jde všechno líp!

Co ještě můžeš?

– malovat, lakovat, natírat, uklízet, mýt okna, skla, zrcadla, udělat pořádek ve skříních a nezapomenout také pořádně vyvětrat

4. – 6. 12. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě ženské problémy, máš časté záněty nebo bys ráda vsadila na prevenci a podpořila správnou činnost výše uvedených orgánů? Máme pro tebe pár tipů, které ti pomohou zmírnit nebo úplně odstranit nepříjemné zdravotní potíže. Základ je vždy chtít a věřit v uzdravení. Zamysli se nad svým životem, nad životosprávou a celkovým tempem, nezapomínej, že všechno se vším souvisí a nelze úspěšně odstranit zdravotní problém a být přitom ve stresu a v nerovnováze. Neboj se oslovit odborníka, hledej, pátrej a nalezneš vždy ty správné informace. Psychická příčina menstruačních problémů souvisí vždy s ženstvím, kdy žena nepřijímá své tělo a odmítá se stát vládkyní nad svým životem. Pocity: stydím se být ženou, nemám právo ani nárok být šťastná, neumím si poradit se svojí ženskostí, neumím to, nechci…

Opět připomínám základní pravidla každé ženy: mít se ráda, přijímat své tělo i sebe s láskou, porozuměním a soucitem. Nebát se nosit sukně, šaty, chodit upravená a dbát o sebe, možná namítneš, že nemáš dostatek peněz, ale věř, že peníze v tomto případě nehrají tak velkou roli, stačí o sebe dbát, chodit upravená, čistá, voňavá a s úsměvem na rtu, vsaď se, že budeš přitahovat obdivné pohledy mužů i žen. Úsměv má totiž čarovnou moc a otevírá nejen tvé srdce, ale také ostatních. Měj odvahu milovat sebe, život a také ostatní, měj odvahu pustit se do změny a zapomenout na staré nefunkční vzorce, měj odvahu být šťastná žena. První krok máš za sebou a teď se pustíme do hmotného těla, které ses rozhodla uzdravit. Připrav si sedací koupel z kontryhele, přidat můžeš také řebříček a maliník, které můžeš také během dne popíjet. Koupel si udělej dostatečně teplou a dbej na to, aby nevychladla, stačí dvacet minut, masáž bříška kvalitním olejíčkem podpoří účinek koupele a probudí všechny tvé smysly.

Co ještě můžeš?

– odstraňovat staré skvrny na prádle, prát s polovinou pracího prášku
– uklízet, vytírat, mýt okna, rámy, leštit sklo a zrcadla
– nezapomínat se podívat do zrcadla a usmát se na sebe, jsi skvělá a dokonalá, toho se drž
– dávat pozor na průvan a prochladnutí, udržovat záda, ledviny i bříško v teple
– připravit se na páteční novoluní a udělat před spaním důležitá rozhodnutí, mít jasnou představu o životě i lásce
– nestydět se být ženou

7. – 8. 12. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Rychle měnící se počasí probouzí staré rány a objevují se bolesti zad a kyčlí, žíly mohou také dělat potíže, nezapomínej na dostatečný přísun čisté vody a dbej na prevenci.

Páteční novoluní můžeme využít jako start do nových začátků. Všimla jsem si, že mnoho lidí právě v tento den mění život, odejdou od partnera, dají výpověď nebo se rozhodnou k jiné radikální změně. Ženy jsou od přírody silnější bytosti, proto je potřeba probouzet v sobě ženství a nebát se změn. Určitě cítíš, kdy je ten správný okamžik, správná chvíle na změnu. Neboj se toho a začni, buď trpělivá, nespěchej a důkladně zvažuj každý krok, pokud to myslíš opravdu upřímně, věci na sebe začnou navazovat a vše do sebe zapadne jako skládanka. Jakmile jsou problémy od začátku, nedaří se a stojí nás to velké úsilí i nervy, je nejvyšší čas poodstoupit stranou, uklidnit se, věřit, že vše je tak, jak má být a vyčkat na správný okamžik. Novoluní ve Střelci připomíná, že je dobré se přizpůsobit situaci, když věci nejdou podle tvých snů a plánů a počkat na správnou chvíli. Tak co, jsi připravená jít do změny? Pokud ne, vůbec to nevadí, tvá chvíle teprve přijde. Všechno má svůj čas, význam i důvod proč tomu tak je.

Co rozhodně ne?

– hádky, výčitky, ostrá slova – na to raději zapomeň, později bys mohla litovat

9. 12. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Napětí pomalu ale jistě odchází a ty se můžeš věnovat zaslouženému odpočinku. Užij si podle svého krásnou bronzovou neděli, zajdi s rodinou na vánoční trhy a sdílejte společné chvíle v radosti a lásce.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, zajít do sauny, na masáž
– udělat si výživnou pleťovou masku
– zastřihnout nehty
– pečovat o celé tělo, mazat bolavá kolena i záda

Foto: Shutterstock.com

2.12.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist