Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 27. ledna do 2. února 2020

Spokojenost otevírá dveře ke štěstí!

Zapisuj sny, mohou ti předat důležitá poselství. Znamení Ryb je velmi intuitivní a měsíc tak končí své putování u nohou. Beran začíná novou cestu a působí na celou hlavu. Býk tvoří oblast komunikační a působí na krk i šíji. Co víc ti nabízí nový lunární kalendář, prozradíme právě teď.

27. – 29. 1. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nohy znamenají kořeny – náš domov i hmotné statky. Jak pevně stojíš na nohou, jak hluboké jsou tvé kořeny, vydrží silný vítr nebo je porazí již mírný větřík? Necítíš se příliš šťastná, spokojená a míváš bolesti nohou nebo jiné zdravotní potíže? Zkus se zamyslet nad duchovní příčinou. Nohy nás nesou s důvěrou vpřed, pokud je tvá důvěra v život ohrožená, cítíš se nejistě, slabě a jakákoliv změna je pro tebe nepředstavitelná, pak dlouhodobým potlačováním jakékoliv emoce, můžeš být zastavená a bolest tě nabádá ke změnám. Opravdu se nemusíš bát, každý problém jde vyřešit. Začni své nožky rozmazlovat a hýčkat, dovol si přijmout péči ostatních a využij sílu luny v Rybách k odstranění stresu a napětí z těla. Pomůže ti reflexní masáž chodidel, koupel i cviky na nohy. Body na nohou signalizují, který orgán je oslabený, zkušený masér ví, kde zmáčknout a ví, jak rozproudit jejich činnost. Samozřejmě na masáž můžeš zajít také v jiné dny, ale nyní působí účinněji. S láskou kráčej vpřed a nebraň se změnám, otevřou se ti zcela nové obzory a zjistíš, že když něco pustíš – něčeho se vzdáš, přijde nová a svěží energie.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, masírovat chodidla, navštívit saunu, páru a rozjímat nad životem

– prát prádlo, zalévat rostliny

– nebát se změn a stát nohama pevně na zemi

– cvičit, posilovat šlachy a svaly na nohou

– uvolnit se v harmonizační koupeli, snít a dovolit si být šťastná

– zachovat nadhled a chladnou hlavu ve vypjatých situacích, nenechat se vtáhnout do hádek a manipulací

30. – 31. 1. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dny Berana svádí k impulzivnímu jednání a zbrklosti. Zachovej klid a rozhodně se nehádej, pamatuj, všechno jde sdělit v klidu. Zvolni tempo a dovol si odpočívat. Zajdi s přáteli do kina, na kávu nebo s rodinou na procházku. Máš radost ze života nebo tě nic nebaví a jsi stále otrávená? Co takhle obrátit přístup a projevit vděčnost za to, co již máš, budeš překvapená, kolik darů najdeš a kolik radosti je kolem tebe. Usměj se na sebe do zrcadla, pochval se a rozdávej úsměv, věř, že se ti vrátí mnohonásobně zpět. Můžeš pokračovat v rozmazlování a zajít na masáž obličeje, uvolníš se, zbavíš napětí, a navíc na chvíli zapomeneš na starosti všedních dnů. Nezapomínej také na dostatečný přísun čisté vody, nepodceňuj pitný režim. Pokud tě trápí bolesti hlavy, rozhodně vsaď na zdravější jídelníček a zkus vynechat sladkosti i tučná jídla.

Co ještě můžeš?

– masírovat vlasovou pokožku, zkrášlovat se, nanést výživnou pleťovou masku na obličej i vlasy, po koupeli tělo důkladně namasírovat kvalitním olejem

– přikládat obklady na unavené oči – světlík lékařský pomůže od mnoha neduhů

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

1. – 2. 2 – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Pokračuj ve zkrášlovacích procedurách, které mají dlouhodobý účinek. Jestli miluješ koupele, připrav si voňavou lázeň, zapal svíčku a nechej myšlenky volně plynout. Víkend přímo vybízí k odpočinku a také zdravému pohybu, načerpej sílu na nový týden. Pokud tě v pondělí čeká náročné jednání, důležitý rozhovor nebo zkouška, pozor na změnu teploty a průvan, dávej pozor, ať neprochladneš.

Co ještě můžeš?

– v neděli držet půst

– kloktat a pečovat o dutinu ústní

foto-zdroj: shutterstock.com

28.1.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist