Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 20. do 26. ledna 2020

Tanči, zpívej a vlň se v rytmu hudby

Najdi odvahu a změň svůj život, probuď v sobě divošku a vyjdi vstříc změnám. Novoluní ve Vodnáři vnáší do života odvahu a touhu po změnách. Pokud jsou tvé vize jasné a čisté, začni s realizací, dlouhodobý úspěch je zaručený.

20. – 22. 1. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Čím podpořit tělo? Stůj nohama pevně na zemi a buď spokojená se životem, ukotvi se pevně a klidně několikrát zadupej, jakou energii vnímáš a cítíš? Je tvůj postoj pevný nebo rozkolísaný a nedaří se ti udržet rovnováhu? Nevadí, pravidelný trénink z tebe udělá časem mistra. S důvěrou se otevři životu na Zemi a všechno, co k tobě přichází, přijímej s pokorou a vděčností. Nerovnováha může také znamenat, že se bráníš životu a nechceš ve svém životě žádné změny. Naši předci věděli, jak důležité je být ve spojení se zemí, k tomu měli speciální tance, obřady a rituály, které pravidelně dělali. Tanči, zpívej a vlň se v rytmu hudby, nepřemýšlej, jestli jsou tvé kroky správné, krásné nebo rytmické, dovol tělu, ať si svůj rytmus určí samo, poddávej se zvuku a rytmu, probuď v sobě divošku, která ti ukáže jinou tvář, krásnou, mladou, nespoutanou a divokou.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, masáž, manikúru a rozmazlit tělo i duši

– jemně masíruj dásně, pečuj o ústní hygienu, předejdeš tak zánětům, odstraň tvrdou kůži na patách, po koupeli celé tělo důkladně namasíruj kvalitním krémem nebo olejíčkem

– důkladně se protáhni, zacvič jógu, pilates a pozornost věnuj také kolenům, pokud máš problém, přikládej obklady a nepodceňuj prevenci, když tě bolí, odpočívej, nepřetěžuj tělo a klouby sportem nebo jinou nadměrnou aktivitou

– bolest ti říká – zastav se a pečuj o sebe

23. – 24. 1. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pokračuj v péči o tělo a pomalu se připrav na Novoluní. Nalaď se na svou duši a zkus být alespoň deset minut v tichu a klidu svého nitra. Mohou k tobě přijít důležitá poselství, zpráva nebo ti vzkaz předá někdo jiný, všímej si znamení a buď otevřená životu. Připrav si k posteli tužku a papír, abys důležité věci stihla zapsat, po probuzení již vše vnímáme zkresleně nebo si vůbec nejsme schopni vybavit detaily. Sny vždy vypovídají pouze o nás, jen některé bytosti mohou nahlédnout dál, proto se zbytečně netrap a snaž se vždy vidět život optimisticky. Jestli potřebuješ vyčistit tělo a zbavit se pár kil, vyzkoušej půst nebo alespoň odlehčený jídelníček, stravuj se zdravěji a vyvaruj se cukru v podobě sladkostí, nejez mezi jídly, dopřej si kvalitní potraviny a pij také dostatečné množství čisté vody.

Co ještě můžeš?

– zbavovat se nežádoucích chloupků, pozor na obočí, chloupky dorůstají velmi pomalu

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, masáž, manikúru a rozmazlit tělo i duši

– udělat si vlasovou a pleťovou masku, na obličej použij čisticí masku a skvělý je také peeling a masáž celého těla

– uvědomit si, co je pro tebe důležité a co již ve svém životě nepotřebuješ, toho se zbav

25. – 26. 1. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sáňkuj, lyžuj, brusli, pokud jsi ještě nevyzkoušela nové dárky od Ježíška, rozhodně je nejvyšší čas věnovat se zimním radovánkám. Pokud jsi sama, nezoufej, kolem tebe je mnoho podobných, kteří touží po přátelství nebo lásce. Buď otevřená novým známostem, poohlídni se po okolí, kde jsou různé skupiny podobně naladěných lidí a stále hledají nové tváře, nestyď se a vyraz s dobrou partou na lyže nebo jen tak do přírody. Větrej a dýchej čerstvý studený vzduch, větrání je velmi důležité i přesto, že jsou zimní dny. Tady rozhodně neplatí známé: „smrádek,“ ale teplíčko, naopak čerstvý vzduch proudící do našeho těla v nás probouzí životní sílu a energii. Večer odpočívej, relaxuj a rozjímej, ať jsou tvé sny čisté a nezatěžující.

Co ještě můžeš?

– usmívat se, rozdávat radost a lásku

foto-zdroj: shutterstock.com

 

 

21.1.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist