Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 10. do 16. června 2019

Přichází vhodný čas na uzdravení těla i mysli

Trápí tě zdravotní problémy, z medicínského hlediska jsi v pořádku, a přesto máš potíže? Povíme ti, jak uzdravit nejen tělo, ale také duši. Mrkni na nový lunární kalendář, kde se dozvíš mnohem víc.

10. – 11. 6. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě střevní problémy? Pojď se podívat na svůj nepříjemný problém jinak. Co tyto problémy vyvolalo, jaká duševní příčina způsobila, že mám tyto potíže? Co – koho nemůžeš strávit, proč nestíháš a tady se zastavíme. Máš neustále intenzivní pocit – tlak, že nic nestíháš. Tělo tě upozorňuje na to, že je potřeba zastavit se, odpočinout, zamyslet se, proč si na sebe neuděláš čas, sleduješ rozdíly? Jsi v časovém stresu a tělo tě nutí běhat neustále na záchod nebo pojídat léky proti bolesti a průjmu. Všímáš si, jak je moudré a snaží se tě zastavit? Možná jsi na sebe nebo ostatní velmi kritická a při každém rozhodování cítíš tlak v bříšku, ano právě tam se totiž ukládají veškeré emoce, břicho je sídlem emocí, když si začneš všímat signálů těla, velmi brzy pochopíš, že za své zdraví i nemoci jsi zodpovědná jen ty sama.

Co je dobré udělat? Změnit stravovací zvyky, začít o své tělo i duši víc pečovat, pohyb, klid, harmonie a láska je základ. Zbytečně se nestresovat a klidně na chvíli pomyslně zastavit čas a nedělat vůbec nic. Někdy také pomůže zkušený fyzioterapeut, který dokáže určit a „opravit“ posunutý obratel, většinou se jedná o hrudní nebo bederní páteř. Nezapomínej, že i tady vznikl blok nejen fyzický, ale také psychický – duševní.

Co ještě můžeš?

– popíjet čisticí čaje
– zapomenout na stres, spěch i hádky
– dodávat tělu živé potraviny, hlídat mysl a neživit ji kritikou, strachem, smutkem
– navštívit kadeřníka, zastřihnout konečky, vyzkoušet nový účes nebo střih
– doma aplikovat výživnou kúru na vlasy, obličej a tělo promasírovat kvalitním výživným krémem nebo olejem
– odpočívat, pozvat rodinu nebo přátele do kavárny, cukrárny nebo kina
– držet půst nebo vyzkoušet odlehčený jídelníček – tělo se čistí
– pracuj s půdou, přesazuj, sázej a pečuj o rostliny i stromy
– sbírej listy a květy bylin např. řepík, sedmikráska, bříza, máta, heřmánek, maliník a další

12. – 13. 6. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Harmonizuj, rozjímej a přemýšlej, kterou část svého života bys mohla změnit nebo upravit ke své radosti a vnitřnímu štěstí. Pozor na hádky, ať se kolem tebe děje cokoliv, hádkám se vyhýbej jako čert kříži. Díky agresivní náladě kolem bys mohla nabýt dojmu, že musíš všechny přesvědčit, aby se usmířili i když to myslíš dobře, tak věř, že by se kolem tebe strhla pořádná mela. Nezasahuj do záležitostí, které se tě netýkají. Věnuj se raději domovu, zkrášluj byt, vybírej nové závěsy a doplňky, v tom budeš naprosto jedinečná.

Co ještě můžeš?

– pustit čistý vzduch do domu, nezapomínej na sklep, skleník i půdu
– zadělat těsto na chleba nebo buchty a péct
– pečovat o sebe, udělat si výživnou pleťovou masku a rozmazlit se voňavou koupelí
– pít čistou vodu, v případě zdravotních potíží popíjet speciální čaj a proplachovat močový měchýř a ledviny mezi patnáctou až sedmnáctou hodinou
– zhluboka dýchat a nasávat svěží vzduch do každé buňky v těle
– na zahrádce sázet květiny a kvetoucí byliny

14. – 15. 6. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dávej pozor na slova a slovíčka, nechtěně bys mohla zasadit ránu jazykem a věř, že by ti potom nebylo vůbec dobře. Hlídej si náladu, která je velmi proměnlivá a na povrch vylézají skryté pocity a dávná tajemství. Trápí tě bolesti nebo máš jiný zdravotní problém? Zkus se zamyslet, jak jsi na tom s odpuštěním, ať již sobě nebo těm, kteří ti nějakým způsobem negativně ovlivnili život. Vnímáš ten rozdíl – odpuštění a vypuštění? Udělej tlustou čáru za minulostí a vnímej pocity, když se rozhodneš odpustit. Nasbírej kontryhel a udělej sedací koupel, pomůže ti zbavit se bolesti a vyrovnat hormonální nerovnováhu.

Co ještě můžeš?

– popíjet bylinky, držet půst nebo odlehčený jídelníček
– udělat si sedací koupel
– prát prádlo, zalévat rostliny a květiny
– sázet, vysazovat, pečovat o zeleninu a květiny, přihnojit rostliny

16. 6. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.
Odpočívej, relaxuj a žij v radosti i lásce. Zapomeň na domácí práce a věnuj se rodině a svým nejbližším. Vyrazte na výlet nebo za zábavou, plánujte letní dovolenou, bav se a užívej sváteční den po svém.

Foto: Shutterstock.com

9.6.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist