Kdyby to bylo na mě, tak už se na něj vykašlu…

Zdravím René, prosím o Váš názor, pokusím se to co nejvíce zestručnit…cca 3,5 měsíce jsem si občas psala s jedním klukem (já 22 let, on 30 let) a pořád mě zval na pivo, nakonec jsem se nechala ukecat, vše bylo v pohodě, za týden jsem se s ním viděla zase, ale už jsme se sešli u něj doma a skončilo to sexem, nešlo si nevšimnout dámské kosmetiky atd. v jeho bytě. Druhý den se choval úplně super a chtěl se vidět znovu. Viděli jsme se po týdnu a opět fajn. Pak jsme se 14 dní neviděli a ani s psaním to nebylo nijak závratné. Pak jsme se viděli opět a já se ptala, jak to se mnou myslí, říkal, že to ještě nemá dořešené s bývalkou (jsou od sebe půl roku, podle mě výmluva, protože si myslím (díky facebooku), že má cca 4 měsíce nový vztah-slečně je 29), ale že si myslí, že to má mezi námi budoucnost, ale že mě chce nejdřív víc poznat a musím být trpělivá, že mi to teď nedokáže vysvětlit. Nezávazný vztah jsem mu nabídla, ale to odmítl. A ohledně psaní mi řekl, že na to moc není, že si radši občas zavolá. No a opět jsme skončili u něj, večer opět probíhal fajn, ale úmyslně jsem tam zapomněla nějaké svoje věci, a když jsem tam byla další týden, tak věci té první slečny zmizely (těžko říct, jestli si je odnesla nebo je schoval, ale kdyby je chtěl schovat, tak by to asi udělal už dřív). No a druhý den jsme se rozloučili s tím, že se uvidíme až za 14 dní. Teď už to je 5 dní co se neozval, ani já ne a rozhodně nebudu první, kdo napíše, poslední 2 týdny jsem skoro pořád musela psát já, ale tak každé 2-3 dny, rozhodně jsem ho neuháněla každý den. Zřejmě to všechno moc řeším, co bych taky po něm mohla chtít po 5 schůzkách, ale myslím si, že pokud někdo s někým chce být, tak se chová trochu jinak, na druhou stranu nechápu, proč nechtěl nezávazný vztah, myslím, že tohle normální chlapi neodmítají 🙂 A pokaždé když jsme spolu, tak hrozně plánuje i do budoucna a přijde mi, že se mnou počítá. Kamarádi říkali, že jim přijde, že se mezi mnou a tou druhou slečnou rozhodoval, a že čekal, jak to dopadne se mnou a nechal si ji radši jako pojistku, aby nebyl sám… no, ale jestli se už rozešli, tak stále nechápu jeho chování nebo je možné že se mu po ní ještě stýská? Nebo je normální, že prostě někdo nemá potřebu si tolik dní nepsat? Na jednu stranu má sice hodně práce, ale kolik minut zabere sms? Opravdu nevím, co si myslet. Kdyby to bylo na mě, tak už se na něj vykašlu, ale momentálně jsme i v „pracovním vztahu“, takže ještě minimálně tak 3 měsíce se s ním budu muset bavit. Omlouvám se za délku svého dotazu a děkuji za odpověď. Přeji Vám pěkný večer, Karolína.

Odpověď

Ahoj,
tak to je docela mazec jak dokážeš plánovat vztah. Pokud přemýšlíš tak, že kvůli pracovnímu vztahu s ním budeš muset ještě minimálně 3 měsíce vydržet, tak se na to vykašli hned a nad ničím nepřemýšlej. Podle mě jsi mu malinko pobláznila hlavu už jenom tím, že na pěti schůzkách jste měli minimálně 2x sex a možná i víckrát. On se rozhodoval mezi tebou a jeho bývalou přítelkyní, kdyby věděl, že ho v podstatě zneužíváš a nejraději bys ho kopla do zadku, ale nedovolí ti to ještě 3měsíční pracovní vztah, tak buď ráda, že to neprokoukl a neudělal to dávno sám. Trochu se nad sebou zamysli, a pokud od někoho očekáváš lásku, tak ji musíš taky sama umět nabídnout. Omlouvá tě to, že jsi ještě mlaďoučká, a taky tak trošku hlou.. sorry.

24.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist