Karolína Kurková: Vyhublá na kost líbá transvestitu!

Topmodelka Karolína Kurková si po porodu chlapečka udělala v modelingu jen roční pauzu a nyní opět přijímá pracovní zakázky. Světu reklamy a módy viditelně žalostně chyběla – nabídkami je doslova zavalená.

Karolína patří v necelých 27 letech mezi nejžádanější světové modelky. Koncem roku předváděla v New Yorku modely nejvyhlášenějších návrhářů, nafotila reklamu pro Mercedes-Benz, objevila se na obálce lednového vydání španělské verze magazínu Vogue a nechyběla ani na Týdnu módy v Paříži. Nyní si ji vybral Jean Paul Gaultier pro svou jarní kampaň, ve které pózuje vedle srbského modela Andreje Pejice. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby onen devatenáctiletý mladík nevypadal, jako by Karolíně z oka vypadl. Aby byla kontroverze dokonalá, oba pózující si na snímku vyměňují polibek. Gaultier tak dává vtipnou hádanku: kdo je muž a kdo je žena? Co je vůbec žena?

Fotografie však není první svého druhu. Minulý měsíc se podobná objevila také na obálce magazínu Love – na ní se líbá topmodelka Kate Moss s dívkou-chlapcem Leou T, která prý prochází poslední fází transformace z muže na ženu.

Nakonec ale vlastně není vůbec nic divného na tom, že se štíhlí chlapci s jemným obličejem dokážou prosadit mezi ženské topmodelky. Většina dívek z předních světových mol je tak vychrtlá, že na nich žádné ženské tvary stejně neuvidíte. Ženské křivky se ztrácejí i z těla samotné Karolíny. Snaha shodit těhotenská kila po porodu byla zřejmě přehnaná. Slavné Češce jsou vidět žebra, prsa se téměř vytratila a povislá kůže na zadku taky postrádá trochu zdravého tuku. Byl to záměr, nebo Karolína v návalu práce nestíhá jíst?

Přitom ještě před rokem tvrdila, že se jí trend vyhublých maminek vůbec nelíbí. „Když jste máma, neměla byste usilovat o velikost nula. Musíte jít v souladu s tělem, které máte od přírody. Chtěla bych jít ženám dobrým příkladem a ukázat, že je důležité vypadat dobře a dbát o sebe, ale zdravým a zábavným způsobem,“ nechala se tenkrát slyšet Karolína. S těmi vystouplými žebry ale moc zdravý příklad nedává…

Karolína navíc proslula svým odporem k hladovkám. „Určitě nemůžu žít na hlávkovém salátu a vodě,“ vyjádřila se v rozhovoru pro zahraniční magazín. „Miluju jídlo! Dobré jídlo je jedním z nejlepších životních požitků.“ Pravda, Karolína se nikdy necpala knedlíky. Vybírá si bio potraviny a stravuje se velmi zdravě. „Když někdo jí každý den hranolky, tak ať se nediví, že má špatnou pleť. Pokud jíte dobré jídlo, pak se i dobře cítíte.“ Topmodelka o sobě také tvrdí, že velice ráda vaří. Vepřové v její troubě ale najdete sotva. V jejím menu se místo toho objevuje často quinoa, kterou u nás najdeme snad jenom v obchodech se zdravou výživou, dále hnědá rýže a koktejly z rozmixovaného ovoce.

4.2.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist