Jsem vdaná a miluji ženatého milence…

Ahoj René,vidím,že jsem se zařadila mezi ostatní zoufalky.Všechny tady píšeme,když nám teče do bot,když se nám bortí vztah a doufáme,že nám jako chlap dáš ještě nějakou naději.Patřím už mezi ty starší ženy.Je mi 45 let,jsem vdaná a miluji svého ženatého o 10 let mladšího milence.Vztah trvá necelý rok a poslední dobou cítím změnu.Milenec sice tvrdí,že mne má rád a když je se mnou,tak mám stále poctit,že to z něj cítím.Ale nemá čas se se mnou stýkat častěji než jednou za 14 dní.Mě to nestačí a trápí mě to.Je mi bez něj hrozně smutno.Stále jen čekám,až se ozve a hodně mě to vyčerpává.Řekni mi tedy jako chlap,je možné,že po tom skoro roce to u něj mohlo nějak najet na jinou kolej,na které mu stačí se se mnou jednou za 14 dní pomilovat a přesto mě mít rád?Pořád nad tím přemýšlím a říkám si,že přeci,kdyby mě měl rád,tak si ten čas udělá častěji a bude se mnou chtít trávít mnohem víc času.Už i ty krásné smsky nepíše tak často jako dřív.Pak zase na druhou stranu si řeknu,no je holt ženatej,má velmi náročnou práci,povinnosti doma,tak po něm asi nemůžu chtít víc,než je schopen mi dát.Co bych mohla udělat pro to,aby ke mně našel cestu častěji?

Odpověď

Ahoj,
určitě nejsi žádná zoufalka, ale jen ženská, která neví jak dál. Tvůj milenecký vztah musíš brát tak, že je to opravdu jen o sexu a krásných, i když vzácných chvilkách, kdy se vidíte. Oba dva jste zadaní a i když ty bys asi byla schopná jít přes spáleniště za svým milencem, tak ten na to kouká určitě trochu jinak. Je mu s tebou fajn, ale.... a to ale znamená, že si rozhodně nenechá od někoho mluvit do jeho manželství a určitě je rodina na prvním místě, a pokud bys mu dala nůž na krk, tak se stoprocentně rozhodne pro rodinu. Děkuj bohu za každou chvilku, co jsi s ním a je ti fajn, ale víc si od toho neslibuj. Prostě rodina je rodina a nebudeme si nalhávat...i věk tu hraje velkou roli i když si to nepřipouštíš.

17.7.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist