Jak najít toho pravého?

Pokoušíte se nalézt toho pravého, a přitom už pomalu přestáváte doufat, že máte možnost se s někým příjemným seznámit? Není těžké se seznámit, pokud jste náležitě připravena…

Rozhlédněte se okolo sebe
Každý den po cestě do zaměstnání, do obchodu, na procházce, potkáváte nespočetné množství lidí. Odpoutejte své oči od země a rozhlédněte se okolo sebe. Někdy můžete být překvapená, kolik pohledů vám muži věnují, a vy jste si jich nevšímala a přitom zameškala tolik možností se seznámit.

Vyhledávejte nové přátele
Jestli se budete stále stýkat se stejnými lidmi, není moc pravděpodobné, že se seznámíte. Zároveň se pokuste vyhnout věnování se pouze ženským záležitostem – nechoďte na aerobic či pilates, kde žádného muže nepotkáte, zkuste radši bazén nebo fitness centrum. Vyhledávejte nové přátele, společně s nimi se vám naskýtá možnost objevit zajímavé lidi, mezi kterými může být ten pravý.


Svlevte ze svých nároků

Pokuste si projít své nároky na vašeho vysněného muže. Jestli se dostanete do kategorie „pan dokonalý“, čili očekáváte, že vysněný muž bude bezdětný, urostlý, věrný, inteligentní a vtipný, pokuste se slevit ze svých nároků. Představte si, jak dlouho by vás bavil život s takovým „panem dokonalým“, jestli byste se přeci jenom trochu nenudila.

Nezanedbávejte se
Přestaňte věřit, že přírodní krása je váš největší dar. Věnujte se svému tělu, choďte běhat nebo cvičit. Nejen, že získáte krásné tělo, ale i se odreagujete a vyplaví se endorfiny, se kterými příjde i dobrá nálada. Pečujte i o svou pleť, váš vzhled je vaše vizitka. Jestli si nevíte rady s líčení, nechte si poradit od vizážistů, kosmetičky a určitě se i nad správným účesem poraďte se svou kadeřnicí. A jestli chcete vyniknout a trochu se odlišit od davu, podívejte se na článek Buďte výjimečná!

A pár rad nad zlato:

Nikdy neříkejte nikdy!
Singl stav není na celý život, nikdy se nevzdávejte v hledání „pana dokonalého“. Většinou stojí kousek od vás. A to, že si budete jen opakovat, že už to nemá smysl, a ostatním říkat, že jste to už vzdala, vás akorát uvězní v nekončícím pocitu rezignace.

Nikdy neberte ženáče!
I přesto, že má neskutečné charisma, přitahuje vás bezpečí, ve kterém se cítíte, když jste s ním, zapomeňte na něho! Ze sympatické slečny se můžete v okamžiku proměnit v pěknou potvoru, která odloudila manžela a ukradla děti. A i přesto, že tohle přejdete mávnutím ruky, uvědomte si, jak poškozujte sebe, jak budete trpět a usínat sama, jen co dá zase přednost manželce a dětem. Včas se rozhodněte, jestli chcete být milenka nebo manželka a může vám k tomu pomoci článek Milenka nebo manželka?

Nikdy neskočte po každém!

Zdá se vám, že nezvládáte žít samotná a potřebujete někoho k sobě? Tak jen vytrvejte v hledání toho správného „pana dokonalého“. Ušetříte si několik nemilých zklamání v podobě velmi krátkých známostí, které stejně rychle jak vzplanuly, tak vyhasnou.

20.1.2010 12:00| autor: Renata Jarošová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist