Princové z jiného království

Leckterá česká žena, která již touží po troše toho zázemí z rukou budoucího muže, si občas posteskne, že mezi českými muži je mnohdy obtížné najít někoho na úrovni, kdo by stále ještě neměl svou drahou polovičku, kterou si hýčká. Ubíjející představa manžílka v podobě pasivního fotbalisty s koníčky pivo a televize, vede některé moudré ženy k rozšíření možného zdroje jejich budoucího manžela gentlemana mimo hranice České republiky.

Co když se totiž jejich princ nenarodil ve stejném království, ale za devatero horami? V takovém případě je však třeba štěstí trochu pomoci, protože není pravděpodobné, že by muž z jiné země náhodou procházel právě pod našimi okny. Je proto třeba si najít hodnou vílu, která by pomohla. Takovou vílou je v naší zemi například Gabriela Justinová z Flying Hearts, která má díky svému výjimečnému ocenění Vice Miss ČR`97 nepochybně důvěryhodnost pro ty správné muže z cizích zemí. Přirozeně není v naší zemi jedinou prostřednicí, a tak je v pořádku, že si ženy mohou vybrat podle toho, na který segment mužů se ten který zprostředkovatel orientuje.

Co by však mělo vést muže z dalekých nebo i blízkých zemí k tomu, aby si hledali svou princeznu právě na straně, kde slunce vychází? Inu z Gabrieliných rozhovorů se zajímavými pány ze zahraničí, kteří se na ni obrací, jsou hlavními důvody obecný půvab slovanských žen, jejich dobrá úroveň vzdělanosti, nebo přirozený smysl pro rodinu.

Jako všestranně nejvýhodnější způsob pro navázání bližšího kontaktu se dle Gabriely osvědčil ten, kdy muž přilétá na svém okřídleném bílém koni do našeho hlavního města, aby zde měl příležitost pohovořit s českou ženou, o kterou se bude případně ucházet. Přirozeně se jako muž postará rovněž o pokrytí výloh spojených s celou záležitostí. Žena je jen v pozici, kdy buď vděčně přijímá anebo také nepřijímá gentlemanovy případné nabídky. Pokud jiskra přeskočí, muž si svou vyvolenou zpravidla odváží na svém bílém koni zpět do svého království. A pokud nezemřeli, žijí šťastně dodnes…

Více na cizinec.cz.
Jana Novotná

15.6.2004 9:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist