Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 8. 10. do 14. 10. 2018

Nečekané změny v oblasti lásky zasáhnou tvé srdce

Blíženci mohou velmi snadno uvěřit slibům a naletět podvodníkovi, Štír se musí prosadit, Rak získá to, oč usiluje. Jak je na tom tvé znamení? Přečti si naše horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Jestli tě trápí samota a cítíš se bez své druhé poloviny zcela ztracená, nezoufej, blíží se k tobě totiž nová láska. Muž, po kterém tolik toužíš, právě přichází. Vztahy, které prochází krizí, naleznou společné řešení, buď vztah obnoví nebo se domluví na rozchodu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Skvělý úsudek, brilantní rozhodování a bravurní komunikace, to vše hravě využiješ nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Cokoliv potřebuješ dořešit nebo uzavřít, zvládneš na výbornou. Očekávat můžeš také nové pracovní příležitosti a nabídky na spolupráci.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš, z nějakého důvodu máš hlavu v oblacích a uvěříš každému slibu či nabídce. Buď raději ve střehu a než cokoliv podepíšeš, rozhodně se poraď s odborníkem, mohla bys být velmi nemile překvapená, co se skrývá mezi řádky. Týká se to nejen pracovních nabídek, ale také finančních záležitostí.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci to půjde přesně podle tvých představ a plánů, pokud se chystáš za šéfem požádat o zvýšení platu nebo vyšší pozici, jdi směle do toho, tvé návrhy schválí, velmi dobře totiž ví, že jsi profesionál a může se na tebe spolehnout. Tvá vytrvalost a píle sklízí zaslouženou odměnu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Konečně zase volně dýcháš, s úspěchem se zbavíš veškeré tíhy, která tě svazovala a nedovolila posunout se vpřed. Pokud přemýšlíš nad vlastním podnikáním, je to skvělá volba, práce, která tě nenaplňuje, ti ubírá energii prosadit se v tom, co umíš. Udělej si plány a jdi do toho, budeš úspěšná.

Panna (23.8. – 22.9.)

Nový týden se nese ve znamení neočekávaných úspěchů, o to víc budeš překvapená a nadšená, jak se věci dějí samy bez tvého úsilí a námahy. V práci na tebe čeká skvělá novinka ohledně tvého povýšení, že si polepšíš finančně, je jisté.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pro tebe skvěle platí známé přísloví: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ Všechno, co vkládáš do vztahu, dostáváš zpět, nejen v tom dobrém, ale také negativním. Zmatek, který máš, ti přináší bolestnou zkušenost a pravdu ohledně tvého partnera. Přesto máš šanci urovnat spory, které mezi vámi jsou, neodkládej to.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nadechni se a seber odvahu, čekají tě náročnější dny, ale nemusíš se bát, všechno nakonec zvládneš. Důležité je vyhnout se zbytečnému stresu a netrápit se kvůli věcem, které stejně nemůžeš ovlivnit. Dodej si odvahu a začni se víc prosazovat nejen v práci, ale také doma.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V práci z nějakého důvodu stojíš na místě a přešlapuješ, nemáš odvahu posunout se dál. Přesto, že se neděje nic zásadního, bojíš se prosadit. Když se přestaneš vymlouvat a začneš konečně jednat, vše se velmi rychle změní. Pusť se do prvních kroků a zapomeň na strach, jen tě brzdí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahy, které prochází krizí, to mají jako na horské dráze, jednou nahoře a pak zase dole. Náhlé a rychlé změny jsou na denním pořádku, přestaň již váhat a konečně se rozhodni co dál. Jinak se budeš neustále trápit a partner tvou slabou vůli jen využívá.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci na tebe čeká úspěch i skvělé nápady, které se rozhodneš také ihned zrealizovat. Nový projekt, který dostaneš, tě zcela nadchne a pohltí, to, že všechno zvládneš a budeš úspěšná, je jisté. Do života ti přichází nové příležitosti i šance na velmi příznivé změny.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Očekávej rychlou a drsnou změnu v partnerské oblasti, vztah, který máš, se zcela rozpadá, nesnaž se již nic lepit dohromady, nevedlo by to k ničemu. Když se rozhodneš pro ukončení, tvé trápení velmi brzy pomine a ty si uvědomíš kolik síly ti to bralo.

Foto: Shutterstock.com

8.10.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist