Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 18. do 24. května 2020

Tvé sny jsou na dosah

Berani, dokážete nemožné. Býci, překonejte lenost. Blíženci, zachovejte klid. Co čeká na ostatní znamení, ti prozradíme právě teď v našich týdenních horoskopech podle tarotových karet.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden dokážeš nemožné! Síla, energie, nadšení a radost z dobře vykonané práce nadchne nejen tebe, ale také ostatní. Dokážeš sloučit protiklady, urovnat spory s rodinou nebo partnerem. Všechno zvládáš bez boje, s naprostým klidem a pohodou, vychutnej si své dny, máš důvod k oslavám.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že se ti do ničeho nechce, vystřídá v polovině týdne nápad, vzít si raději volno. Pokud je to jen trošku možné, odpočívej, vypni nepřetržitý proud myšlenek, které ti jen ubírají sílu. Cokoliv tě trápí, přejde v okamžiku, kdy vše přijmeš a rozhodneš se udělat změny ve svém životě, to, že budou úspěšné, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Trošku tě potrápí neupřímnost, kterou najednou začneš vnímat z okolí. Hlavně zachovej klid, opravdu se neděje nic zásadního, život se pomalu vrací do normálu a lidé kolem tebe jsou stejně jako ty v napětí. Zachovej klid, usměj se a vykroč vstříc novému dobrodružství.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nepropásni využít skvělé dny k realizaci toho, co v minulosti nešlo či stálo. Teď jsi konečně ve formě, a navíc vedle sebe máš přítele, který je ochotný ti kdykoliv přispěchat na pomoc. Skvělé nápady, skvělé energie ti pomohou získat nemožné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nauč se s láskou říkat NE. Tím uvolníš blok, který máš v komunikaci, pak se můžeš spolehnout na to, že se uleví nejen tobě, ale také ostatním, kteří občas nevěděli, co si myslíš a co bys vlastně ráda změnila. To, že budeš šťastná, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zkus povolit otěže a nelpět tolik na svých pravdách. Díky tomu, že se snažíš jít za každou cenu za svým, výsledek jen oddaluješ a lidé ve tvé blízkosti tě nemohou podpořit, protože to cítí jinak. Nechej si poradit od někoho nezávislého a pak se můžeš spolehnout, že vše do sebe zapadne téměř samo.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začínáš opět volně dýchat, starosti a trápení, které jsi v minulosti prožívala, konečně odchází. Nadechni se, usměj a začni se těšit na báječné dny. Budeš velmi potěšená zprávou, která je na cestě k tobě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přestaň se trápit minulostí, co se stalo, je pryč a zbytečně se odděluješ od štěstí a radosti, které jsou jen malý kousek od tebe. Ať se stalo cokoliv, pusť to, usměj se na sebe, pochval se a vykroč vstříc novému životu, bude se ti líbit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V těchto dnech konečně dospěješ ke zdárnému řešení, které jsi v hlavě nosila delší dobu. Najednou bez váhání uděláš rozhodnutí, které ti dost zásadně změní život, to, že budeš nadšená, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Drž si nadhled a také klobouk, protože přichází spanilá jízda a veze ti úspěch, nadšení, finance i lásku. Nezoufej nad prvním nezdarem a všechno dotáhni do samého konce, budeš nadšená!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nenechej se zaskočit zkouškou, kterou budeš muset projít. Zachovej klid a chladnou hlavu, přichází k tobě prosperita, láska a také skvělá spolupráce s ostatními. Hravě vše zvládneš a skvělé pocity v tobě probudí mnoho radosti i lásky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zapomeň na minulost, je pryč, odpoutej se a vykroč vstříc lásce i úspěchu. Poměrně dynamický týden ti pomůže zapomenout na to, co bylo. Díky tomu k tobě přijdou skvělé nápady, které se rozhodneš uskutečnit, to, že budeš úspěšná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist