Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 17. 9. do 23. 9. 2018

Nepůjčuj peníze, nevrátily by se ti zpět!

Ryby se pyšní skvělými nápady. Rak prochází vztahovou zkouškou. Lev musí být trpělivý, aby dostal to, oč usiluje. Jak jsou na tom další znamení a kdo by rozhodně neměl půjčovat peníze, ti prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

V oblasti citů pocítíš velké osvobození, úlevu, jako když přichází nová duše na svět a s důvěrou se nadechuje vstříc životu. Neboj se uvolnit a zapomeň na strach, který tě na chvíli zaskočí. Máš šanci zbavit se všeho, co tě zatěžovalo a trápilo.

Býk (21.4. – 21.5.)

Po sporech ve vztazích přichází usmíření. Po dnech plných napětí, hádek a nedorozumění přijde klid a harmonie. Pokud ještě nejste s partnerem svoji, začnete plánovat svatbu. Také nezadaná potká muže do nepohody.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

V práci na tebe všechno padá, výsledky vůbec neodpovídají tvé námaze a snaze být nejlepší. Nehledej pomoc u kolegů, mohli by tě zklamat. Nakonec vše zvládneš bez pomoci – sama. Pozor na půjčování peněz, už bys je nikdy nedostala zpět.

Rak (22.6. – 22.7.)

Vztahy budou procházet zkouškou, což se ti samozřejmě líbit nebude a snaha změnit partnera v tobě vyvolá mnoho odporů. Co kdybys mu jednou pro změnu přikývla a udělala to podle něho? Nezapomínej, že ti nepatří, zkus jednou ustoupit a dovol si nedělat vůbec nic.

Lev (23.7. – 22.8.)

Trpělivost růže přináší, tak tohle si opakuj pokaždé, když budeš chtít za každou cenu urychlit výsledek. Zejména ve vztazích je dobré vyčkávat a nesnažit se hrotit situaci na maximum. Nezapomínej, nic nejde hned, jen čas ti přinese úspěch.

Panna (23.8. – 22.9.)

Konečně se vysvětlí situace, která byla delší dobu nejasná. Díky procitnutí a uvědomění si, že vše je pouze o tobě, ti dojde, jak je důležité zaujmout správné stanovisko a říct, co chceš nebo nechceš.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nezapomínej, že se nemusíš zavděčit všem a za každou cenu i když velmi dobře cítíš, že s tím vnitřně nesouhlasíš. Neomezuj sebe, ale omez ostatní. Neboj se, velmi rychle pochopíš, jak vše funguje a úleva, kterou pocítíš, ti potvrdí správnost tvého rozhodnutí.

Štír (24.10. – 22.11.)

Hravý a nenáročný týden tě překvapí svojí lehkostí a rychlostí. Žádné překážky ani problémy na tebe nečekají, co víc si přát. Každým dnem budeš úspěšně proplouvat a vychutnávat si skvělé pocity a radostné okamžiky.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V práci si tě chválí za tvoji perfektně odváděnou činnost, kolegové ti sice trošku závidí, ale zároveň velmi dobře ví, že jsi profesionál každým coulem a tajně tě obdivují. Pokud dostaneš nabídku na zvýšení kvalifikace, neváhej a jdi do toho, budeš nadšená.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Připadáš si jako čarodějka z jiné planety, nač sáhneš, to se ti podaří, až s údivem a překvapením sleduješ, jak na sebe jednotlivé události navazují a realizují se bez tvé snahy a přičinění. Nezadaná potká zcela nečekaně partnera pro život.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Tvrdá práce a nedostatek odpočinku se nenápadně připomene pořádnou únavou, která tě zastaví a překvapí. Je potřeba na chvíli se zastavit a věnovat čas jen sama sobě. Procházka v přírodě, návštěva galerie… to vše ti pomůže najít zpět ztracenou sílu i rovnováhu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš skvělé nápady a k tomu logické myšlení, které ti budou závidět i muži, kteří s tebou neudrží krok. Nakonec však pochopí, že to děláš pro všechny a pomohou ti vše zrealizovat. Zařizuj, vyřizuj a realizuj, dařit se ti bude v práci i osobním životě.

Foto: Shutterstock.com

17.9.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist