Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 15. do 21. července 2019

Užívej, relaxuj a vzpomínej

Máš před sebou skvělý týden. Díky úplňku se projevuje a odhaluje vše skryté a tajemné. Využij jeho magickou sílu k ukončení sporů. Berani užívají léto. Býci kráčí za štěstím. Blíženci dořeší vše nepříjemné. Jak jsi na tom ty? To ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Chystáš se na dovolenou nebo už snad máš „po“ a teď jen vzpomínáš a marně se snažíš zapojit zpět do pracovního tempa? Buď v naprostém klidu, máš před sebou skvělé dny, ať již v zaměstnání nebo při zaslouženém odpočinku u vody, užívej, relaxuj a vzpomínej, bude se ti dařit.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jdi za svým štěstím! Otevři oči, zhluboka se nadechni a usmívej se na svět, štěstí je na tvé straně. Ať jsi v minulosti měla jakékoliv trápení, vše pomalu ale jistě odchází a přichází nové energie, raduj se a buď vděčná za dary, které k tobě přichází.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Zkoušky, kterými jsi ještě nedávno procházela, ti dodaly sílu a impulz změnit od základů svůj život. Pokud stále ještě řešíš nepříjemnou situaci, tak věř, že i tobě se blýská na lepší časy, drž si nadhled, humor a neboj se budoucnosti, vše zvládneš na výbornou.

Rak (22.6. – 22.7.)

Všechno, co jsi v minulosti zasela, nyní sklízíš a můžeš se spolehnout na to, že úroda bude velmi bohatá stejně jako sklizeň, v podobě zaslouženého štěstí, lásky a uzdravení všech bolavých situací i zkoušek. Užívej nádherné letní dny v radosti!

Lev (23.7. – 22.8.)

Štěstí ti přeje především v pracovních záležitostech, pokud jsi právě nyní na dovolené, nemusíš se bát také zde na tebe čekají skvělé dny. Můžeš navázat nové kontakty nejen v podobě přátelství, ale také pracovní. Užívej, bude se ti dařit!

Panna (23.8. – 22.9.)

Toužíš po pracovní změně a stále si nejsi jistá, jestli je právě nyní správná doba? Ano! Jdi do toho, a pokud máš jasnou představu, začni ji realizovat, nespěchej a buď trpělivá, všechno, co právě teď započneš, bude mít dlouhodobý vliv na tvou budoucnost.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Chystáš se podnikat nebo snad přemýšlíš nad půjčkou v bance? Buď na pozoru, věci momentálně nejsou tak, jak si představuješ. Ten, kdo ti slibuje pomoc, to nemyslí upřímně, zjisti si vše potřebné a než uděláš zásadní změny, poraď se ještě s odborníkem.

Štír (24.10. – 22.11.)

Zapomeň na emoce, jako jsou smutek, strach a obavy z budoucnosti. Štěstí máš na dosah, stačí, když natáhneš ruku a nenecháš si ho proklouznout mezi prsty. Dařit se ti bude opravdu všude, práce, studium, láska i zasloužená dovolená, užij si tyto báječné dny v radosti a lásce.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V práci se všechno zastaví, neočekávej žádné zásadní změny, ani se nesnaž činit závažná rozhodnutí. Vydrž a počkej, až na sebe začnou všechny věci navazovat přirozeně a samy, což se týká také tvého osobního života. Všechno, co chceš ukončit, ještě promysli a odlož na později.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Trápí tě dluhy nebo snad jiný problém na hmotné úrovni? Máme pro tebe skvělou zprávu, s příchodem horkých letních dnů na tebe čeká dořešení veškerých finančních potíží. Nestyď se přijmout nabízenou pomoc a uspořádej oslavu, máš co slavit!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Buď nad věcí a nenechej se ovládat emocemi! Díky úplňku můžeš mít pocit, že se ti nic nedaří. Zaměř pozornost jinam a nic zásadního neřeš, rozchod, výpověď, ukončení studia to vše odlož na jindy, nakonec totiž zjistíš, že tě pouze ovládaly emoce a svého rozhodnutí bys trpce litovala.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Práce tě zkrátka baví! Teď si dokonce můžeš dovolit zariskovat, štěstí máš na své straně především v oblasti práce a financí. Strádat rozhodně nebudeš. Nezapomeň své štěstí sdílet s ostatními a uspořádej oslavu.

Foto: shutterstock.com

15.7.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist