Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 15. do 21. dubna 2019

Nepodléhej emocím, změny jsou na spadnutí, stačí jen vydržet

Berani mají pocit, že se jim smůla lepí na paty. Býci září štěstím, Blíženci, pozor na faleš. Chceš vědět, co čeká na ostatní znamení, jaký bude nový týden? Není nic snazšího než mrknout na nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Pocit, že se ti smůla lepí na paty, bude natolik intenzivní, až začneš velmi vážně přemýšlet, kde děláš chybu. Neber to jako nepřízeň osudu, ale příležitost, jak jisté věci ve svém životě změnit. Jakmile se uklidníš, přijde zpráva, která ti usnadní jistá rozhodnutí a vše se opět rozjasní.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jdi za svým štěstím a neotáčej se zpět! Zkoušky, které máš před sebou a bojíš se výsledků, zvládneš. Dařit se ti bude nejen ve škole, ale také v práci a osobním životě. Štěstí je na tvé straně, využij tuto příležitost a zrealizuj, co ti v minulosti nešlo.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Chystáš se učinit důležité rozhodnutí v oblasti podnikání nebo práce? Dávej pozor a drž se raději hesla, kdo je připraven, není překvapen. Někdo ve tvé blízkosti to s tebou nemyslí upřímně, proto je lepší spolehnout se na sebe a zbytečně neriskovat.

Rak (22.6. – 22.7.)

Soustřeď na práci, tady máš šanci být velmi úspěšná! Nejen v práci oslníš výsledky, ale zářit budeš také na poradách, zkouškách, ve škole a dalších náročných úkolech. Realizuj, zařizuj a neboj se toho, úspěch i štěstí jsou na tvé straně.

Lev (23.7. – 22.8.)

Klidně se pusť do rizika! Jakmile jsou tvé plány jasné a jsi rozhodnutá změnit jistou oblast svého života, vše na sebe volně naváže a ty získáš to, oč jsi v minulosti tolik usilovala. Pokud cítíš strach, je lepší počkat, až se uklidníš a získáš zpět vnitřní klid, pak ti již žádná překážka nebude stát v cestě za úspěchem.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tvá práce přináší sladké ovoce, co jsi zasela nyní mnohonásobně sklízíš zpět, a to nejen v pracovním životě, ale také ve vztazích a lásce. To, že se ti tvá úroda bude líbit, je jisté. Nové začátky jsou tady jen pro tebe, vychutnávej sladkou odměnu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V pracovní oblasti můžeš očekávat velmi důležité a zásadní změny. S velkou pravděpodobností dojde k ukončení některé činnosti, ať již studia, rekvalifikace nebo zanikne pracovní místo. Nelpi zbytečně na tom, o čem víš, že ti již dlouhou dobu neslouží a nepřináší radost. Jakmile se uvolníš, začne proudit nová energie a ty pochopíš, proč se všechno muselo stát.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pokud jsi delší dobu nezaměstnaná, tak budeš muset ještě chvíli vydržet a snažit se nepropadat beznaději. V pracovní oblasti na tebe v krátké době žádné změny k lepšímu nečekají. O to víc si začneš vážit toho, co již máš a za co někdy zapomínáš být vděčná.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš před sebou období plné tvůrčí energie a síly, tvá poctivá práce přináší skvělé výsledky. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v lásce. Nebojíš se zariskovat a díky tomu úspěšně proplouváš životem se skvělými výsledky.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Klidné dny nečekaně naruší nepříjemná pracovní novinka, která tě na chvíli vyvede z rovnováhy. Když se rozdýcháš zjistíš, že se tě vlastně ani netýká, ale pocit, že bys měla nečekaně přijít o práci, v tobě probudí strach díky, kterému si uvědomíš, jak moc jsi za toto místo vděčná.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Očekávej skvělé pracovní podmínky a zlepšení finanční situace. Nečekané povýšení nebo dobrý obchod je na spadnutí. Příznivé finanční zisky se odrazí také ve tvém domácím prostředí, začneš plánovat rekonstrukci nebo se rozhodneš pro koupi vlastního domu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Řešení veškerých únavných problémů se urychlí a přichází tak období hojnosti a zisku. Bohatství, které nyní získáš, je výsledkem tvé poctivé práce, dluhy se začínají splácet a tvá prosperita roste. Momentálně není dobrá doba na riskování, pokud se rozmýšlíš investovat, raději vydrž.

Foto: Shutterstock.com

15.4.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist