Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 28. října do 3. listopadu 2019

Začni realizovat své sny

Začni realizovat své sny, poznávej nové lidi a buď si jistá, že získáš, po čem toužíš. Novoluní přináší šanci na nové začátky, kterou využijí především Blíženci, Ryby, Lvi a Váhy. Jak jsi na tom právě ty, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Přesto, že se nic zásadního neděje, pocítíš napětí a strach, že nastane problém. Opak je však pravdou, dovol si žít jen tak bez strachu, že něco špatného přijde. Využij tyto dny také pro sebe, udělej si malou radost a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám.

Býk (21.4. – 21.5.)

V práci můžeš očekávat velmi příznivou změnu – posun k lepšímu. Buď dostaneš nabídku na výhodnější pozici nebo dostaneš vyšší plat. Zkrátka nezůstane ani nezaměstnaná, nové místo je již na cestě k tobě.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Všechno, co pro tebe v minulosti něco znamenalo a přineslo ti zklamání, musíš opustit a odpoutat se od starého. Pak se již můžeš těšit na posun k lepšímu. Je důležité smířit se s tím, co bylo a vykročit vstříc novému životu.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci tě to nebude moc bavit, lidé kolem tebe jsou podráždění a nevrlí, což v tobě probouzí rozpačité pocity. Zkus se dívat na všechno s nadhledem, tebe se jejich hádky netýkají, stačí zachovat klid a úsměv. Důležitá rozhodnutí odlož na jindy, vydrž, až budeš v naprostém klidu a pohodě.

Lev (23.7. – 22.8.)

Důvěřuj životu a neztrácej naději. Přichází k tobě skvělá novinka, zpráva, která ti rozzáří úsměv na rtech. To, co se zdálo nemožné, je najednou skutečností a ty neustále kroutíš hlavou a nechápeš, jaký zázrak do tvého života vstoupil.

Panna (23.8. – 22.9.)

Vztahové záležitosti ustrnou na mrtvém bodě, pokud se snad chystáš udělat radikální rozhodnutí a nejednáš v naprostém klidu, tak vydrž. Nervozita a napětí nejsou dobrými rádci. Jakmile se uklidníš, přijde řešení, stačí vytrvat a počkat na lepší příležitost, což se týká také pracovní oblasti.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou skvělé dny, všechno půjde přesně podle tvých plánů a představ. Neboj se začít realizovat, co ti v minulosti nešlo a klidně jdi do toho. Dobrá zpráva je již na cestě k tobě, sdílej svou radost také s ostatními a poděl se s nimi o skvělé novinky.

Štír (24.10. – 22.11.)

Zaměstnání je pro tebe tabu – uzavřená záležitost, ty si konečně uvědomíš, že se dlouhou dobu nikam neposouváš, což v tobě vyvolá touhu po změně. Máš velkou šanci získat mnohem lepší místo, neboj se změn a jdi do nich, budeš úspěšná také v osobním životě.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Neboj se říct svůj názor a zapomeň na strach, který tě zbytečně blokuje. Pokud řešíš partnerskou krizi, tak věř, že mlčení váš vztah nikam neposune, naopak. Je potřeba, abys s láskou sdělila své pocity a s partnerem hledala společné řešení. Nic není ztraceno, stačí se rozhodnout a nebát se.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Chystáš se na důležité jednání, zkoušku nebo soud a máš obavy, jak vše dopadne? V prvé řadě je zapotřebí, abys zapracovala na vnitřním klidu a dávala pozor na rušivé myšlenky. Všechno nakonec dopadne na výbornou! To, že se ti uleví, je jisté, neboj se a buď v klidu.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Touha opírat se o berličky je tak silná, že na chvíli propadneš smutku a beznaději. Uklidni se! Nic zásadního se totiž neděje, zapřemýšlej, proč se bojíš prosadit a nahlas říct svůj názor. Jakmile si uvědomíš, že tvůj život řídíš pouze sama, změníš svůj postoj a získáš vše, po čem delší dobu toužíš.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš dostatek síly a energie zrealizovat své sny a plány. Pusť se do boje se starými problémy a začni svůj život žít nově. Dosáhneš úspěchu nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě, neboj se dořešit vše, co ti v minulosti nešlo a věř, že budeš úspěšná.

Foto: Shutterstock.com

29.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist