Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 27. dubna do 3. května 2020

Raduj se, přichází zlepšení!

Beran se konečně odrazí ode dna, Býk je pod ochrannou, Blíženci odhalí skryté síly. Co čeká na tebe, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Očekávej velmi příznivé dny, a to nejen v oblasti lásky, ale také financí a hmotných záležitostí. Konečně se všechno obrací v lepší a ty se můžeš těšit na velmi radostné a příjemné dny. Raduj se, miluj a důvěřuj, prosperita přichází.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdo nad tebou drží ochrannou ruku, je jedno jestli síle, která tě provází, říkáš Bůh, Vesmír nebo Příroda. Zkrátka a dobře, ať se pustíš do jakkoliv náročného úkolu, všechno dopadne na výbornou. Harmonizuj s láskou sebe i ostatní a neboj se učit novým věcem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Tvůj život je tvé poslání, nejen, že jsi moudrá, ale dokážeš ostatním také naslouchat. Což neznamená, že občas sama nepotřebuješ vyslechnout, neskrývej tajemství a s láskou se svěř člověku, kterému důvěřuješ. Odhalíš v sobě skryté síly, díky kterým se tvůj život rozjasní a rozveselí. Tancuj s láskou a nechej se vést životem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ať se ve tvém životě momentálně děje cokoliv smutného, tak věř, že přichází zlepšení. Odpoutej se od všeho, co ti již nic nedává a stahuje tě neustále do hluboké bažiny. Rozhodni se opustit vztah, který tě trápí nebo si pomalu začni plánovat pracovní změny, které řešíš již delší čas. Měj se ráda a buď se sebou spokojená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází nová příležitost ať již ve vztazích, práci nebo podnikání. Uvědomíš si, že život je jedna velká hra a najednou z tebe spadne veškerá tíha, které ses nedokázala zbavit. Hraj si, raduj se a dej průchod své fantazii.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přes překážky ke hvězdám. Ať jsi v poslední době prožívala jakkoliv náročné a kritické dny, tak teď je konečně všechno jinak. Přichází zlepšení nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích. Pocit z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho radosti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nic zásadního se neděje, a přesto můžeš mít pocit, že se proti tobě spikl celý svět. Není to tak, stačí se jen na chvíli zastavit, nic neřešit a dovolit životu, ať se o sebe postará sám. Odpočívej, relaxuj a rozjímej, otevírá se ti nový svět, dovol mu vstoupit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází radostné zprávy od partnera, přítele či kamaráda, to, že budeš nadšená, je jisté. V zaměstnání se konečně vyřeší problém, který tě v minulosti tížil, nezapomínej, i malý úspěch je vítězství. Směj se, raduj a miluj.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno, co jsi v minulosti vložila do vztahů, práce i sebe, se ti mnohonásobně vrací zpět. Ať v dobrém či pomyslně horším. Sklízíš sladkou odměnu své práce a pochopíš, že je na čase ukončit dávné spory. Přijmi uzdravující rovnováhu a usměj se na život, je úchvatný.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ničeho se neboj, potěší tě zpráva, která právě nyní k tobě přichází. Rozjasní nejen tvůj život, ale také životy ostatních. Vychutnávej si prosperitu, lásku i práci, dařit se ti bude totiž opravdu ve všem. Směj se, miluj a tancuj v rytmu života.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocítíš velkou sílu a rozhodneš se pro změnu. Klidně se můžeš pustit do náročných úkolů, zvládneš všechno s naprostým přehledem a s úsměvem na rtu. Potřebuješ uhladit spory s partnerem, synem nebo tatínkem? Není nic snazšího a jdi do toho s radostí. Zamiluj si změny, které jsou na dosah, roztáhni ruce jako křídla a leť.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jsi zranitelná, cítíš se omezována? Nejvyšší čas na chvíli vypnout a nic zásadního neřešit. Udělej, co musíš a zbytek nechej plynout. Všechno do sebe zapadne ve správný čas, spěch není tvůj dobrý pomocník. Rozjímej, dýchej a uvolni se, život je nádherný.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist