Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 20. do 26. ledna 2020

Studuj, pracuj, vzdělávej se!

S novoluním přichází šance na nové začátky, využij magickou sílu Luny a pusť se do změn, mohou být velmi úspěšné. Berani vyhrají konkurz, Býci sklízí, co zaseli a Blíženci chytí druhý den. Jak jsi na tom ty? To ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš velkou šanci vyhrát důležitý pohovor či konkurz. Úspěchy sklízíš také na studiích a nemusíš se vůbec bát vyrazit na úřady, kde potkáš jen samé pohodové a usměvavé zaměstnance. Zkrátka a dobře, máš před sebou skvělé dny!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno, co jsi v uplynulém období zasela, nyní sklízíš zpět. Ať již jde o vztahy, lásku, práci nebo studia. Přesvědčíš se, jak důležité je, pečlivě zvážit každý krok a jednat s čistou hlavou a klidným nitrem. Následující dny jsou velmi pestré a také dynamické.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dařit se ti bude skvěle, a to nejen v práci, ale také v osobním životě. Jako bys chytila druhý dech, a to, co jsi v roce minulém nezvládala dokončit, zrealizuješ nyní a to, že budeš úspěšná, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů, od smutku až po výčitky, že něco děláš špatně. Zklidni mysl a nedovol, aby tě ovládala, jakmile se uklidníš, zjistíš, že kolem sebe máš skvělé lidi a přátele, kteří ti vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se chystáš na zkoušku nebo důležitý pohovor, nezapomeň doma čistý kapesník, pořádně se totiž zapotíš. Výsledek však bude stát za to a můžeš být na sebe právem hrdá. Nemusíš se bát, jen se nadechni a předveď, co umíš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nenechej se ovlivnit zmatkem, který je kolem tebe, netýká se tě. Na tebe čekají skvělé a úspěšné dny. Jestli hledáš novou práci, uspěješ při pohovoru a místo bude tvé, stejně tak zvládneš náročné zkoušky a potkat můžeš také kamaráda, který na dlouho ovlivní tvůj život.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tížil tě pracovní neúspěch? Můžeš si oddechnout, přichází nové začátky a přináší ti mnoho úspěšných dnů. Pokud hledáš nové místo, rozhodně najdeš, nevzdávej to při prvním nezdaru. Končí náročnější období a do tvého života přichází mír a pohoda.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš pocit, že se děje něco zásadního a nemůžeš přijít na to, která oblast tvého života potřebuje změnit? Ber to jako znamení zůstat v klidu a nespěchat. Pokud nevíš, kterým směrem se právě teď vydat, stáhni se do soukromí a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hned ráno vykroč z domu pravou nohou a nalaď se na úsměv. V práci to totiž nepůjde zcela podle tvých představ, jako kdyby kolegové mluvili cizí řečí a vůbec se nesnaží nalézt společné řešení. Udělej, co je potřeba a zbytek odlož, až se vzpamatují, nesnaž se zasahovat do konfliktů ani hádek, tebe se to netýká.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dobrá nálada tě neopustí ani v náročném pracovním týdnu. Nikdo a nic ti nemůže vzít radost ze života, kterou vnímáš na každém kroku. Máš před sebou skvělé pracovní i studijní dny, nemusíš se bát žádné zkoušky, víc si důvěřuj a nepodceňuj se.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co jsi v minulém roce nestihla dokončit, ukončit nebo zrealizovat, zvládneš nyní. Pusť to, co ti již dávno neslouží a zaměř se na nové, jen tak k sobě pustíš svěží energii, která ti pomůže najít novou práci nebo změnit tvůj stávající stav.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Studuj, pracuj, vzdělávej se! Dařit se ti bude nejen na cestě k sebepoznání a vzdělávání se, ale úspěch sklidíš také ve vztazích. Pokud tě trápily jakékoliv rodinné problémy, vše odchází a nastává období usmíření.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.1.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist