Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 13. do 19. dubna 2020

Zamávej starému životu, přichází nový

Beran má štěstí, Býk bude překvapen a Blíženec nestíhá. Jak je na tom právě teď tvé znamení, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pomalý rozjezd – o to sladší odměna. Nevadí, že se ti do ničeho nechce, tělo s naprostou přesností ví, kdy odpočívat. Využij sváteční dny k rozjímání a s důvěrou se připrav na krásný týden. Štěstí ti přeje ve všech oblastech, zhluboka se nadechni a poděkuj za přízeň osudu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dlouho se nic nedělo a teď můžeš být velmi příjemně překvapená z nečekaných novinek, které vnáší do tvého života velmi pozitivní změny. Až se otřepeš z překvapení, tak zjistíš, že je život jedním slovem nádherný a s odvahou se pustíš do práce. Hlavu vzhůru, pohled k nebi a můžeš si být jistá, že budeš nadšená.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dynamický a úspěšný týden je tady jen pro tebe, bez ohledu na situaci a také na to, jestli práci máš nebo jsi doma. V teple domova totiž dostaneš skvělý nápad, jak zúročit nabyté zkušenosti a pak již nic nestojí v cestě za úspěchem. Oslavuj, raduj se ze života, protože k tomu máš pádný důvod.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Klidné a pohodové dny jsou tady nejen pro tebe, ale také pro tvé nejbližší. Užij si je s láskou, radostí a vděčností. Podaří se ti vyřešit dávný spor v rodině, situace, která nastala, ti pomohla uvědomit si, jak je život pomíjivý a jaký dar je mít rodinu a rodiče. Pochval se, a buď na sebe právem hrdá, díky své laskavosti jsi dokázala uzdravit vztahy.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Proces změn, který se u tebe právě nyní nastartoval, přináší příslib hojnosti i lásky do dalších dnů. Všechno, co začneš, bude mít velmi příznivý vliv na tvůj život a také tvých blízkých. Jdeš správným směrem, usměj se na sebe do zrcadla a pochval se za práci, kterou odvádíš zcela nezištně a srdcem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně přichází zlepšení ve tvém životě, štěstí, které při sobě máš, tě hned tak neopustí. Podaří se ti jednou provždy oprostit od minulosti a s úsměvem zamávat starému životu. Ten nový, který je již za dveřmi, na tebe dychtivě čeká, stejně jako ty čekáš na něj. Sáhni na kliku a neboj se dveře otevřít, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ať se momentálně ve tvém životě děje cokoliv, můžeš si být jistá, že vše má svůj vyšší cíl a důvod. Klidně dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, vyhni se dlouhodobým plánům a zaměř se víc na své srdce, touží po lásce a naplnění. Bolest je tady proto, aby nás naučila vážit si sebe i života, přichází zlepšení, důvěřuj a buď nad věcí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zbytečně se nestresuj, otevři okno a podívej se na tu krásu kolem, usměj se na sebe a pak rozdávej tam, kde úsměv a radost chybí. Situace není jednoduchá, ale pořád se dá zvládnout s nadhledem a vděkem. Pracovní potíže se časem vyřeší, neztrácej naději a nejednej ukvapeně. Zeptej se sama sebe, z čeho máš největší strach, nechej ho jen proběhnout a pochval se za svou statečnost, uleví se ti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Radost z dobře vykonané práce, radost z lásky, radost, kam se podíváš, tak nějak by se dal nazvat tvůj následující týden. Přichází čas na splnění tvých tajných přání, nejen, že ti to sluší, ale navíc máš pocit, že vše je v naprostém pořádku, a tak to také je. Máš ráda překvapení? Připrav se na jedno zvláštní a nečekané setkání s dávnou láskou, internet je mocný čaroděj a díky němu se vrátíš v čase a zavzpomínáš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zamysli se jaké jsou tvé touhy a co z toho je reálné, pak vypusť všechno, o čem víš, že zrealizovat nelze a zaměř se na to, co ti funguje. Dostaneš jasnou odpověď a uvědomíš si, co dál. Nejen, že máš štěstí při sobě, bude ti také pomáhat při všech životních výzvách a jejich naplnění. Nadechni se, usměj a jdi vpřed, štěstí je tvé a nikdo ti ho nevezme.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Otevři se svému srdci a intuici, která jen tiše čeká, aby ti mohla sdělit důležitá poselství. Ticho a klid je přesně to, co nyní potřebuješ. Ve vztazích se blýská na lepší časy a ty si uvědomíš, jak důležité je odpuštění a láska k sobě. Neztrácej důvěru, neotáčej se zpět a můžeš se spolehnout na úspěch i štěstí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ať se ve tvém životě děje cokoliv, je potřeba odpoutat se a na chvíli zaměřit pozornost jinam. V práci to nepůjde podle tvých představ, ale nezapomínej, že se vždy všechno vyřeší. Díky pracovní nejistotě jsi nejistá také ve vztazích. Narovnej se, nadechni, usměj se a měj se ráda, všechno bude zase v nejlepším pořádku.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist