Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 11. do 17. května 2020

Máj přináší lásku a uvolnění

Berani, nespěchejte, Býci, neútočte slovem. Blíženci, uleví se vám. Jak na tom bude v tomto týdnu tvé znamení, prozradí nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máš plány na delší časový úsek a pocit, že nic nejde snadno, vydrž! Nyní není vhodná doba k uskutečňování nových projektů, což vůbec neznamená, že je něco špatně. Naopak, když zachováš klid a trpělivost, všechno se za pár týdnů začne skládat téměř samo. Vydrž, nespěchej a zaměř se přítomný okamžik, z výsledků budeš nadšená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Než něco řekneš, napočítej nejméně do dvaceti, budeš mít totiž mírně bojovou náladu. Jako bys chtěla dohnat ztracený čas a nevšimneš si, že každý není jako ty. Stačí, když budeš nad věcí, neublížíš slovem a nebudeš si brát odmítnutí osobně. Nic se totiž neděje a tvá nálada se za pár dní vyjasní a pochopíš, jak zbytečné vše bylo, to, že nakonec prožiješ prima týden, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Konečně přichází uvolnění, smíření a s ním úleva, že vše, co se v minulosti dělo, je pryč. Stále budeš mít pocit, že jsi ve střehu, uvolni se a užívej skvělé dny, to jen hlava zbytečně očekává problémy, které rozhodně nenastanou. Usměj se a podej ruku k usmíření, všichni budou nadšení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ať se již v minulosti stalo cokoliv, nadechni se, uvolni a vykroč vstříc novým začátkům. Zkraje týdne můžeš mít ještě pocit, že se stane něco nepříjemného, nedávej tomu zbytečně energii, nic se neděje a všechno se v klidu vyřeší. Očekávej příznivé dny a na to horší zapomeň.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dynamický a úspěšný týden je tady jen pro tebe. Dokonce máš někde poblíž moudrého přítele, který je připraven ti pomoci dořešit to, co v minulosti stálo. Přijmi jeho nabídku a nestyď se, není důvod, od toho jsou přátelé. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází období zamilovanosti, jako by máj rozproudil energie lásky a srdce je naplněno až po okraj. Což samozřejmě platí také pro všechny osamělé, toužící po lásce a milujícím partnerovi. Usmívej se, raduj a přijímej, budeš nadšená!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Skvělá spolupráce v zaměstnání, pohoda doma a láska na každém kroku. Ať se dělo ve tvém životě cokoliv, teď přichází skvělé dny, naplněné pohodou a radostí. Poděl se také s ostatními, ne všichni mají takové štěstí jako ty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se těšit na skvělé dny, nejen že se ti bude dařit v oblasti financí, dokonce to vypadá na výrazné zlepšení, štěstí pocítíš také ve vztazích, v lásce a doma. Na účet by ti mohly přijít peníze, které jsi již oplakala. Nadechni se, raduj se a sdílej své štěstí s ostatními.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pocítíš radost, jako když jsi byla malá holčička, takový pocit štěstí a nadšení v tobě probudí mnoho krásných energií. Pokud jsi čerstvě zamilovaná nebo jsi snad s partnerem měla složitější období, můžeš se uvolnit, také zde přichází láska, vášeň a společné plánování budoucnosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli máš zmatek v hlavě, nezůstávej v těchto energiích dlouho a nedávej jim sílu. Nic se totiž neděje, někdy je zapotřebí zastavit se a nechat život volně plynout. Pomyslná samota ti přinese mnoho dobrého, uvolníš se a získáš nadhled i tam, kde jsi tápala. Usměj se a žij, to úplně postačí, zbytek se doladí sám.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, práce i osobní život má právě teď „dovolenou“. Pokud je to jen trošku možné, nesnaž se nic popohnat a urychlit. Není důvod mít obavy, když zachováš klid, prožiješ skvělé dny naplněné radostí a pohodou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Očekávej skvělé zprávy od partnera. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v zaměstnání, vypadá to, že jsi chytila druhý dech a běžíš s radostí vstříc novému životu. Rozhodně se poděl o svou radost také s nejbližšími, budou nadšení stejně jako ty.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist