Horoskopy na nový týden: Rybky jsou tvůrčí a inspirují ostatní. Berani se učí trpělivosti. Raci, máte skvělé nápady

Jaký bude nový týden od 14. do 20. února 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pomalé a harmonické dny učí trpělivosti. Vyplatí se nespěchat a nechat věci volně plynout. Projekty, které bys chtěla rychle zrealizovat, na chvíli odlož, nepřinesly by ti očekáváný výsledek a ani radost z práce. Užívej poklidné a radostné dny s hojností, která k tobě přichází.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V pracovní oblasti vládne nejistota, chybí radost, úspěch či nadšení z odvedené práce. Když nepodlehneš emocím, vše se zase časem srovná, důležité je nečinit žádná zásadní rozhodnutí. V osobním životě je vše v zaběhnutých kolejích. Nezapomínej na sebe a věnuj dostatek času tělu i duši.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Když postavíš sebe na první místo a nebudeš se neustále vymlouvat na nedostatek času, získáš zpět ztracenou rovnováhu a energii. Nebuď k sobě lhostejná, dodej si odvahu k novým aktivitám a činům. Zjistíš, že se tvůj život radikálně změní a radost prostoupí celý tvůj život.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš skvělé nápady a jasnou představu o svých životních plánech. Úspěch, radost a také štěstí stojí při tobě a hned tak tě neopustí. Realizuj své sny, plánuj nové aktivity a nenechej se ničím ani nikým zastavit. Tvé nadšení povzbudí ostatní k podobné činnosti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Čekají tě skvělé energie od pondělí až do neděle, využij svou sílu na maximum a pusť se do odvážných činů. Drž se zlaté střední cesty a neukvapuj se v zásadních rozhodnutích. Úžasně se ti bude spolupracovat a jednat s muži, kteří ti naslouchají a jsou ochotní pomoct.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází lehké, svěží, téměř předjarní dny, které oceníš a využiješ zcela ve svůj prospěch. Dařit se ti bude v zaměstnání, při pohovorech či při náročných jednáních i zkouškách. Máš před sebou velmi dobré dny, proto je využij a nenech si do života mluvit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti na tebe čekají náročnější dny, nic, co bys však nezvládla. Nenechej se vtáhnout do sporů a hádek. Konflikty vyřeš čestně a udržuj si patřičný nadhled. Polovina týdne již bude téměř bez mráčku a vše se uklidní. V osobním životě se můžeš těšit na radostné chvíle s těmi, které miluješ.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na obzoru se rýsuje nová pracovní příležitost, dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě, v lásce a studiích. Jako bys nabrala druhý dech a rozhodla se pro radikální změnu, která tě nadchne a okouzlí. Nenechej se zaskočit zmatkem, který kvůli změnám nastane, vše je v nejlepším pořádku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Konečně najdeš řešení k problémům, které tě v minulosti trápily a dokončíš vše, co je potřeba. Tvůj cíl je na dosah, nenechej se zneklidnit napětím, které může vzniknout kvůli změně, kterou procházíš. Raduj se, štěstí přichází a hned tak tě neopustí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš před sebou skvělé období. Stačí, když budeš důvěřovat svým instinktům a nenecháš se okolím svést na jinou cestu. Skvělé pracovní i studijní výsledky ti dodají odvahu pustit se do nových projektů či plánů. Radost, láska a také štěstí na tebe čeká v osobním životě a vztazích obecně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tvůj život se dává úspěšně do pohybu. Všechno, co ti v minulosti nešlo zrealizovat, dostává jasnou představu a úspěšné dokončení. Pocítíš úspěch, štěstí a také radost z dobře vykonané práce. Motivuješ druhé a s radostí realizuješ své plány.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš skvělé nápady a dokážeš nadchnout také ostatní, kteří obdivují tvou inspiraci a tvůrčí radost. Nyní se ti podaří dát do pohybu starší projekty, které ti přinesou úspěch, radost i ocenění. Buď aktivní a věř, že štěstí se tě hned tak nepustí.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.2.2022 2:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist