Holky, třeste se! Nejkrásnější muž planety je v Čechách!

Loni byl Ryan Terry v soutěži Mister International vyhlášen nejkrásnějším mužem planety. Od té doby cestuje po světě, fotí pro modelingové agentury, doporučuje svůj fitness program… a dámy pozor, zůstal nezadaný!

V těchto dnech si bývalý instalatér z Británie prohlíží krásy České republiky a možná zrakem zabrousí také na půvaby českých dívek. Paradoxně ho ale čeká hlavně posuzování krásy mužské. Usedne totiž do poroty v soutěži Muž roku, jehož finále proběhne už dnes večer v náchodském divadle.

A jak vlastně takový nejkrásnější muž světa vypadá? Obvykle si představíme idoly z filmových pláten, kde kromě vzhledu hodnotíme také jejich herecké umění. Stačí, aby natočili pořádný doják, a ženská srdce tají jak led na Sahaře. Nebo se naopak objeví v roli černých korzárů či drsných obhájců zákona, a působí tak sexy a cool.

V soutěži krásy mužům žádná filmová role nepomůže, tady se musejí prezentovat ve své čisté podstatě. Ukazuje se, že zaujmout může i zdánlivě prostý chlapec odnikud. Ryan Terry se dřív živil jako instalatér, cvičení bylo jen jeho koníčkem. „Když mi bylo třináct, čekal jsem jednou na mámu v posilovně. V tu chvíli jsem zatoužil začít s tréningem také. Pozoroval jsem kluky, jak pumpují železo, a napadlo mě, že tohle je to pravé, co chci dělat,“ svěřil se fanouškům.

Později se začal zajímat také o zdravou výživu a dneska z titulu nejkrásnějšího muže planety udílí rady, jak dbát o tělo. Natočil DVD s vlastním fitness programem a k profesi instalatéra se už vracet nebude. V současné době také podporuje soutěže mužské krásy – právě proto také zavítal na česko – slovenské klání Muž roku.

[[related]]

Co myslíte, zastíní jeho sex-appeal kandidáty z našich krajů? Nebo budou naši kluci zářit výrazněji? A jak se vám vůbec Ryan líbí?

26.8.2011 2:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist