Finalisté Superstar: Které hvězdičky (téměř) zhasly?

Jejich jména vám budou stále povědomá, ale už dávno je neslyšíte každý den. Finalisté prvních dvou řad Superstar se svého času těšili velké popularitě, ne všichni se však na výsluní udrželi. Co dneska dělají ti méně úspěšní?

Šarmantní Ali Amiri kdysi lámal srdce fanynek, a to nejen příjemným hlasem, ale také exotickým zjevem. S hudbou se nadobro nerozloučil – stále jezdí po koncertech, zpíváním by se ale neuživil. Raději se věnuje medicíně, kterou vystudoval. A to může být v jeho případě taky velmi zábavné – pracuje totiž v oboru kosmetické a korektivní dermatologie a jeho klientkami jsou v první řadě půvabné ženy. Pokud byste někdy potřebovala odborně poradit, jak zhubnout do plavek, vyražte za Alim! Krása se stala jeho životním posláním.

Vzpomenete si ještě na Standu Dolínka? Hlasově nebyl nijak výrazný, ale dokázal na sebe strhnout pozornost díky smyslu pro humor. Jeho první deska zaznamenala docela úspěch – prodalo se jí 10 tisíc kusů. Následně ale zamířila do Levných knih. „Moje album tam leželo vedle cédéčka Káji Gotta. Myslím, že všichni jednou skončí v Levných knihách,“ vyjádřil se k tomu hrdě Standa. Pár let po skončení první řady Superstar, kde se zviditelnil, pověsil zpívání na hřebík, odstěhoval se do Plzně a začal pracovat v pohostinství. Pokud ho někdy poznáte v jednom z plzeňských číšníků, můžete ho požádat o autogram.

Pohlednou tmatovlásku Petru Páchovou máme v paměti zafixovanou jako Zlatušku. Zlatou deskou se ale chlubit nemůže a nemůže se chlubit ani obyčejnou… žádnou totiž na rozdíl od svých soupeřů z první řady Superstar nevydala. Už v době soutěže studovala módní návrhářství a tento obor nakonec upřednostnila před zpíváním. Nevylučuje ale, že se mikrofonu v budoucnosti ještě ujme. Její manžel má totiž kapelu, kterou by Petra mohla doprovázet. Zatím se věnuje tvorbě i takovýchto modelů:

Druhá série české Superstar objevila talentovanou Gábu Al Dhábu, výraznou dívku se silným hlasem, které byla předpovídána slibná pěvecká budoucnost. Gába vydala desku, obrážela koncerty… a pak se po ní najednou slehla zem. Vyvstaly pomluvy, že mladá zpěvačka žije nezřízeným životem, oddává se drogám a na koncerty doráží v podnapilém stavu. Co je na tom pravdy, těžko soudit. Dneska Gába pracuje v oblasti produkce a propagace. „Je v tom velká kreativita a v tom se spokojeně angažuji,“ uvedla v nedávném rozhovoru. Uživila by se prý v muzikálech, ale to není její parketa.

Vlastí cestou kráčí také Klára Zaňková, která vystudovala pražskou konzervatoř. Odmítla se přizpůsobit hudebním producentům, kteří ji chtěli odbarvit na blond, poslat na odtučňovací kúru a vyrobit z ní tuctovou popovou hvězdu. Zpívání se přesto věnuje, vystupuje s orchestrem GOLEM Jana Václavíka a občas také se svou sestrou Veronikou. Tu si rovněž pamatujeme ze Superstar. Obě děvčata zůstala svá, tak doufejme, že o nich ještě uslyšíme…

9.6.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist